iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Gilė by „Lietuvos energija“, UAB, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Gilė

By „Lietuvos energija“, UAB

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Su „Gilės“ išmaniąja programėle galėsite greitai ir paprastai deklaruoti elektros ir dujų skaitiklių rodmenis, sumokėti už elektrą ir dujas. Ši programėlė skirta privatiems „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) ir „Lietuvos dujų tiekimo“ klientams.

„Gilė“ – tai paslaugų centras, kuriame galite išspręsti visus su elektra ir dujomis susijusius klausimus. „Gilė“ aptarnauja ESO, „Lietuvos dujų tiekimo“ ir „Energijos tiekimo“ klientus.

• Bendra savitarnos svetainė www.manogile.lt . Čia galite deklaruoti elektros ir dujų skaitiklių rodmenis, susitvarkyti visus mokėjimus. Svetainėje taip pat rasite visą su elektros ir dujų vartojimu susijusią istoriją. Savitarnos svetainėje www.manogile.lt galite užsisakyti paslaugas ir tvarkyti savo duomenis, pasirinkti ar keisti elektros tarifų planus, prisijungti prie elektros ir dujų tinklų, pateikti prašymus, pasirašyti sutartis.

• Klientų aptarnavimo telefonas 1802. Visą parą veikiančiu klientų aptarnavimo telefonu teikiama informacija, konsultacijos apie elektros ir dujų paslaugas.

• Klientų aptarnavimo centrai. Klientai gali sutvarkyti visus su elektra ir dujomis susijusius klausimus apsilankę klientų aptarnavimo centruose: pateikti prašymus, pasirašyti sutartis, konsultuotis, gauti reikiamą informaciją. Centrai įsikūrę 9 Lietuvos miestuose, buvusių LESTO ir „Lietuvos dujų tiekimo“ klientų aptarnavimo centrų vietoje.

What's New in Version Version 2.0

Logout functionality

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Gilė
View in iTunes
  • Free
  • Category: Business
  • Updated:
  • Version: Version 2.0
  • Size: 19.9 MB
  • Language: Lithuanian
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.