Screenshots

Description

Video platforma më e madhe shqiptare që ofron mundësi të shikoni dhe ngarkoni video. Video të ndryshme për çdo kategori filma, seriale, emisione, lajme, dokumentarë e shumë të tjera. Shiko videot e preferuara në çdo pajisje kudo që ndodhesh dhe kurdo që dëshiron.

GjirafaVideo për kënaqësinë tuaj ju ofron video të kualitetit më të lartë dhe me performanca super të shpejta.

GJITHMONË ME TY
- Shiko video ekskluzive vetëm në gjirafaVideo.
- Serialet më të shikuara shqiptare (Stupcat, Kafeneja Jonë, etj).
- Lajmet më të fundit nga portalet më të vizituara shqiptare.
- Kategori e veçantë me video vetëm për fëmijë.
- Klikoni butonin Ndjek për tu njoftuar për videot më të reja nga kanalet që ju pëlqejnë.
- Tregoju të tjerëve si ndihesh duke lënë komente, pëlqime ose duke shpërndarë videot.
- Vlerësoni videot që shikoni dhe na tregoni cilat ju pëlqejnë, kështu do të ofrojmë videot më të mira për shijen tuaj.

Politika e privatësisë dhe kushtet e pëdorimit:
- https://video.gjirafa.com/per-ne#politika-e-privatesise
- https://video.gjirafa.com/per-ne#kushtet-e-perdorimit

What’s New

Version 2.0.8

- Përmirësim i gabimeve teknike

Ratings and Reviews

4.2 out of 5
59 Ratings

59 Ratings

chromecast edit ,

Chromecast support

Can you please make this app availabe for casting

Ilir Biblekaj ,

Gjirafa 👍🏻

Aplikacioni eshte shum i mir edhe punon mir gjithashtu. E vetjma verejtje eshte se kur shikon videot dhe dalin reklamat, fillojn menjeher me za shum te nalt.

kushtrimvisoka ,

Nice app!

Aplikacioni punon mire dhe pa probleme, lehte i perdorueshem. Po ashtu videot hapen shume shpejt.

Information

Seller
Gjirafa, Inc.
Size
63.7 MB
Category
Entertainment
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Gjirafa, Inc - Dega në Kosovë
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like