iPhone Screenshots

Description

Aplikacja „Ekomuzeum Gościnna Kraina” pozwala przede wszystkim na zapoznanie się z „żywym” dziedzictwem przyrodniczym, historycznym i kulturowym „Gościnnej Krainy”, która zaprasza do gościnnego regionu, by spotkać tuciekawych i gościnnych ludzi i poznać ich pasje. Brzeszcze zapraszają do odwiedzenia niezwykłych kobiet, które potrafią zrobić coś z niczego, Porąbka ugości nas u swoich artystów i kolekcjonerów, dzięki którym działają izby regionalne. Na aktywnych czekają konie i liczne trasy piesze i rowerowe.

Aplikacja poprowadzi nas najciekawszymi ścieżkami, na których zlokalizowane są najważniejsze miejsca Gościnnej Krainy: obiekty historyczne, drewniane kościółki, muzea, izby regionalne, miejsca, gdzie produkowane są tradycyjne wędliny, pieczywo czy też wyroby mleczarskie i pszczelarskie. Dzięki opisom, galeriom zdjęć i danym teleadresowym będziemy mogli nieco bliżej zapoznać się z danym miejscem. 

Mobilny przewodnik, dzięki wykorzystywaniu technologii GPS, wskaże nam na mapie wszystkie miejsca znajdujące się w aplikacji, do których w łatwy sposób będziemy mogli dotrzeć za pomocą nawigacji. Funkcja ta idealnie się także sprawdza podczas wycieczek po Gościnnej Krainie, wzdłuż wyznaczonej trasy.

Aplikacja działa w trybie online i offline i korzysta z podkładów mapowych OpenStreetMap. 

Ekomuzeum „Gościnna Kraina" powstało w ramach projektu współpracy  Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Dorzecze Soły i Wieprzówki", Stowarzyszenia Dolina Karpia i Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Żabi Kraj" w ramach środka 4.2 „Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej" PO RYBY 2007-2013.

What's New

Version 1.1

Aktualizacja treści

Information

Seller
Amistad Spolka Z Ograniczonia Odpowiedzialnoscia
Size
21.1 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Polish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Amistad.pl
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer