Screenshots

Description

GURT.Media – це безкоштовний мобільний додаток, розроблений Ресурсним центром ГУРТ у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України».
Цільова аудиторія: суспільні журналісти, журналісти-початківці та активні громадяни, які хочуть навчитися ефективніше працювати з інформацією.
За допомогою додатку GURT.Media ви отримаєте доступ до матеріалів Ресурсного центру ГУРТ із суспільної журналістики, суспільної радіожурналістика та створення презентацій, що спонукають до дії.
Розділ «Суспільна журналістика» розповість, як стати суспільним репортером, і буде особливо корисним для тих, хто висвітлює або прагне висвітлювати суспільно-важливі події.
Розділ «Суспільна радіожурналістика» адресований активним громадянам, які шукають нові канали для поширення суспільно корисної інформації.
Розділ «Презентація, що спонукає до дії» допоможе створити ефективні презентації, які стануть ключем до впровадження змін.
Додаток GURT.Media створено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Знайшли помилку в додатку або є ідеї, як його вдосконалити? Пишіть нам на електронну адресу app@gurt.org.ua.

What's New

Version 1.1

Покращення роботи додатку.

Information

Seller
Bogdan Maslych
Size
10.5 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Ресурсний Центр Гурт
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like