iPhone Screenshots

Description

Acil birşey mi lazım oldu? Sende yoksa da illa ki çevrende birilerinde vardır.
HaveU ile diğer kullanıcılara ulaş, ne lazımsa hemen bul!

HaveU, ihtiyacınız olan şeyleri çevrenizdekilere sorarak aramanızı sağlayan bir uygulamadır. 'Ticaret hukuku notları olan var mı?' 'Taksi paylaşmak isteyen var mı?' 'Şarj aleti olan var mı?' gibi sorular ile her neye ihtiyacınız varsa çevrenizdeki kullanıcılara sorabilirsiniz. Uygulama ekranından ihtiyacınızı arattığınızda belirlediğiniz mesafedeki kullanıcılara bildirim gider. Böylece ihtiyacınızı hemen karşılarsınız. Uygulama ekranında 'Bunun için ücret ödeyebilirim' seçeneğini aktif hale getirerek alışveriş anlayışınıza bambaşka bir boyut getirebilirsiniz. Alışveriş platformlarında sayfalarca arama yapmak yerine ihtiyacınız olan şeyi aratabilirsiniz. Almak istediğiniz ürün veya hizmet henüz bir platformda ilana koyulmamış dahi olsa potansiyel satıcılar size ulaşacaktır. Çok geniş kullanım alanına sahip olan uygulamamızda rahatsız edici içerikler ile karşılaşmamanız için uygunsuz içerikleri engelledik. Ayrıca kadınsal veya erkeksel ihtiyaçlarınızı rahat rahat sorabilmeniz için 'Yalnızca hemcinslerime göster' seçeneği ekledik.

Kullanıcılar sizin ihtiyacınızı ana sayfada gördükten sonra 'Bende Var!' butonuna bastıklarında size bir bildirim gelir. Bu bildirim ile mesajlaşmayı siz başlatırsınız. Böylece kimse sizi rahatsız edemez.

Düşünsenize bir kafedesiniz ve şarjınız bitmek üzere, şarj aletiniz de yanınızda değil. Çözüm bulmak mükemmel derecede kolay. Bu kalabalık bir ortamda 'Şarj aleti olan var mı?' diye bağırmanın kimseyi rahatsız etmeyen bir yolu.

Uygulamanın kullanım alanları artık sizin hayal gücünüze bağlı. Memnun kalmanız dileği ile.

What’s New

Version 1.5.9

Ufak hatalar giderildi!

Information

Seller
hulusi orkun eser
Size
28 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
© HaveU
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like