Screenshots

Description

Hektaş mobil telefonunuza tek bir tuşla indirebileceğiniz ve hep yanınızda yardımcınız olacak Hektaş’ ın tüm ürünlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz sizler için tasarlanmış bir mobil aplikasyon uygulamasıdır.

BİTKİ KORUMA İLAÇLARIMIZ VE İLAÇLAMA PROGRAMLARIMIZ
Hektaş Mobil aplikasyonundan satışa sunulmuş olan tüm ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Herbisit, fungisit, insektisit ve bitki gelişim düzenleyicileri ile ilgili ürün etiket, güvenlik bilgi formu ve sizler için önerdiğimiz ilaçlama programlarımıza ulaşabilir cebinizde taşıyabilirsiniz.

HAYVAN SAĞLIĞI BİLGİLERİ İLE YİNE CEBİNİZDEYİZ
Satışa sunulmuş olan hayvan sağlığı ürünlerimize Hektaş Mobil’den ulaşabilirsiniz. Yem Katkı ve Çevre Sağlığı ürünlerimiz ilgili arama yapabilir, ürünlerimize ait tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

HEKTAŞI ARA (Çiftçi Danışma Hattı)
Hektaş Mobil ‘den cep telefonunuzun tek bir tuşu ile 0850 532 30 00 (Abonesi olduğunuz GSM operatörünün iletişim ücretleri geçerlidir) numarasını arayabilir ve sormak istediğiniz, önerdiğiniz veya bilgi almak istediğiniz tüm konular ile ilgili Ziraat Mühendislerimiz ve Veteriner Hekimlerimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

FOTOĞRAF ÇEK GÖNDER
Hektaş Mobil’den kişisel bilgilerinizi paylaşarak, tarlanızda veya bahçenizde karşılaştığınız zararlı, hastalık ile ilgili fotoğrafları direk mobil cihazınızdan bize gönderebilir ve uzman görüşü alabilirsiniz.

What’s New

Version 1.5

Fotoğraf upload edilirken alınan hata düzeltildi.

Information

Seller
HEKTAS T.A.S
Size
27.4 MB
Category
Utilities
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Copyright
© 2016 HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like