iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To buy and download HSE.Job by Saeid Ahmadi, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

HSE.Job

By Saeid Ahmadi

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

* HSE.Job Best App For HSE Experts in Persian.

×‌ با این نرم افزار تمام اخبار استخدامی HSE و فرصت های شغلی را در گوشی همراه خود دریافت کنید و بازگشت سرمایه شما 4 روزه می باشد به این ترتیب که : با توجه به قیمت مثلا روزنامه همشهری 500 تومان شما پس از 4 روز مبلغ 2000 تومان هزینه خرید روزنامه و یافتن آگهی های شغلی مربوط به HSE با زحمت زیاد و احتمال جا انداختن بعضی فرصت ها و مسافت و ... روبرو خواهید بود. ولی در صورت پرداخت همین هزینه می توانید در هر زمان و هر نقطه ایی از کشور فرصت های شغلی را دریافت نماید. برای کاربرانی که خرید را قبل از افزایش قیمت محصول انجام دهند مشمول افزایش قیمت نخواهند شد.
با گسترش فرهنگ HSE در صنایع کشور و ایجاد شدن فرصت های شغلی در زمینه بهداشت ایمنی و محیط زیست و آتشنشانی و فارغ التحصیل شدن دانشجویان این رشته ها اطلاع سریع و آگاهی یافتن از فرصت های گوناگون در این زمینه به کاربران کمک می نماید تا محل شغل مورد نظر خود را مطابق با درآمد و سمت شغلی مربوطه مقایسه نمایند تا پس از انتخاب و شاغل شدن با رضایت بیشتری به کار خود ادامه دهند.
همچنین افرادی که دوستان و آشنایانی در صنعت ندارند بتوانند کارفرمایان و فرصت های شغلی موجود در صنعت را یافته و کسب درآمد و تجربه نمایند.
× نمونه ایی از نوع مقبولی از رزومه (Resume) یک کارشناس HSE به زبان انگلیسی و فارسی قرار داده شده است تا با الگو گرفتن از آن نسبت به تهیه رزومه ایی مناسب برای ارسال به کارفرما اقدام نماید.


×××× هر روز قسمت اخبار فرصت های شغلی آپدیت شده و شما می توانید با بروز رسانی سریع به اخبار و فرصته های جدید دست یابید.

----- تمامی اخبار استخدامی از آگهی های روزنامه همشهری و آی استخدام (www.e-estekhdam.com) و کارفرمایان که به صورت مستقیم درخواست خود را به سایت ما(rnihse.ir) ارسال نموده اند جمع آوری و در اختیار کاربران قرار داده می شود.

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
HSE.Job
View in iTunes
  • $0.99
  • Category: Education
  • Released:
  • Version: 1.2
  • Size: 23.7 MB
  • Languages: English, Czech, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 5.1.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.