iPhone Screenshots

Description

Tam istediğin marketi hayal et, işte o market istegelsin!

‘Yumurta bitmiş, deterjan azalmış, kedi kumunu çok doldurmuş, hiç meyve de kalmamış… Haftalık alışveriş zamanı gelmiş! Kim yapacak şimdi alışverişi?’

Çok bıkmıştık…
İstediğimiz her ürün için farklı markete gitmek zorunda kalmaktan, gittiğimiz her markette ayrı bir park yeri aramaktan, reyonların arasında dolaşıp durmaktan, kasada sıra beklemekten bıkmıştık! Hele o poşetleri taşımak yok mu? Arabaya taşı, arabadan eve taşı derken elimiz kolumuz kopuyordu!

Yıl olmuş 2019, hayat güzel kuşlar uçuyor… Alışverişimi benim için, tam istediğim gibi yapacak biri yok mu? diye düşündük. Boş vaktimiz olunca kitap okuyalım, yoga yapalım, çocuklarımızla oyun oynayalım, kedimizle uyuyalım, arkadaşlarımızla kahve içelim istedik!

Yok mu bu market alışverişinin kolay hali? dedik ve yola koyulduk!

Sen de ‘ İstediğim her şey, istediğim gibi bana gelsin. Ben gitmem!’ diyorsan, GELDi!

Bundan sonra sen gitme, tüm market ihtiyaçlarını istegelsin.

İstegelsin’ de senin için ne yapıyoruz?

Tazecik Meyve ve Sebze : Ezilmiş, çürümüş, tek tek ellenerek kontrol edilmiş meyve ve sebze getirmiyoruz. Senin için özenle seçilen, dikkatlice paketlenen, soğuk hava depolarında saklanan taptaze meyve ve sebzeler getiriyoruz.

Çok Marka, Çok Ürün: En sevdiğin badem sütünü, tam istediğin markadan getiriyoruz. Sonsuz reyonlarımızda sonsuz ürün barındırıyoruz. Üstelik bu reyonları ayaklarına kara sular inmeden gezebiliyorsun!

Süpermarket Fiyatına Online Alışveriş: Süpermarketlerde fiyat ne ise, bizde de o. Daha çok kampanya, daha çok fırsat, aynı fiyat!


En sevmediğin şeyleri biliyoruz:
‘En sevdiğiniz yoğurttan kalmamış, başka getirsem?’ sorusundan nefret ediyorsun.
‘Mesaiye kalmam gerekti, sonra gelse?’ demek istiyorsun.
Ürünler soğuk zincir kırılmadan muhafaza edilebiliyor mu emin olmak istiyorsun. İstediğin her şey, istediğin gibi gelsin istiyoruz ve bunun için çok çalışıyoruz!

Online market alışverişi yaparken artık tek gereken şey, “istemek”. Eğer kolaylık, rahatlık, çok çeşit, tazelik ve güvenli alışveriş istiyorsan; İstegelsin, tam istediğin market.

Düşüncelerin bizim için çok önemli. Uygulamamızla ilgili öneri ve taleplerin için çağrı merkezimizi (0850 255 17 17) arayabilirsin.

What’s New

Version 2.1.7

Sen market alışverişini daha kolay yap diye, modern hayatına modern çözümler getirmeye devam ediyoruz.
Daha kolay bir alışveriş için performans geliştirmeleri yaptık. Yolumuza çıkan bugları ezdik! Tam istediğin gibi bir uygulama olmak için çoook çalışıyoruz!
Siparişlerini değerlendirmeyi unutmuyorsun değil mi? Senin değerlendirmelerin ve yorumların bizlere yol gösteriyor!
Nerede ve ne zaman istersen tam istediğin market hep seninle! istegelsin ile keyifli alışverişler diliyoruz.
istegelsin ailesi

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

merlotmiel ,

Çok memnunum!

Yaklaşık 5 siparişi geçtim, hepsi sorunsuzdu. Her istediğim ürün zamanında geldi, teslimatçılar güleryüzlü tertemizdi. Geçen kar yağdığında kimse gelemezken Arnavutköy yokuşunda olmama rağmen tam saatinde sorunsuz geldiler, tebrikler !

Information

Seller
FUTURE TEKNOLOJI AS
Size
107.2 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© FUTURE TEKNOLOJİ A.Ş
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like