iPhone Screenshots

Description

Bulgaristan Bansko'da yapılacak 4 gece 5 günlük efsane İTÜ Kış Festivali'nin programlanan etkinliklerini, duyurularını ve etkinlikte çekilmiş yüzlerce birbirinden efsane fotoğrafı içeren uygulamasıdır.

itüKIŞ* İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Beden Eğitimi Bölümü’ne bağlı kayak ve snowboard takımı ve öğrenci topluluğudur. 2012 yılında kurulan İstanbul Üniversiteleri takımlarını buluşturan “ssbUNIon” birliğinin kurulmasına itüKIŞ* öncülük etmiş, halen yönetimini sağlamaktadır.
ssbUNIon topluluğu yaklaşık 150 kişiden oluşan ve beraber başta yarışmalar olmak üzere, bir çok etkinliği bir arada yapan bir öğrenci grubudur.
Etkinliklerimiz yurt dışında Bansko, Val D’isere. Yurt içinde ise Uludağ, Kayseri, Erzurum ve Kartalkaya olarak bir çok sefer yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor.

Efsane Senelik Videolarımız :)

2016 - https://www.facebook.com/muratyelmen95/videos/10210920132985964/

2014 - https://www.youtube.com/watch?v=l6Oap4p0S8s

2012 - https://www.youtube.com/watch?v=BiXRIcyyLxY

Uzun yıllardır üniversitemiz bünyesindeki kış sporlarına ilgisi olan öğrencileri birleştirmekteyiz.
Festival, uzun yıllardır itülülerin kış festivali isteğini gerçekleştirmek ve güz dönemi finalleri sonrası öğrencileri sınav stresinden uzaklaştırmak amacı gütmekte.
Bu festivali gelenekselleştirmek ve her sene itülüleri bir araya getirerek dönem sonu eğlence ihtiyaçlarını karşılamak.

itüKIŞ* ve ssbUNIon son yıllarda düzenlemiş olduğu Bulgaristan Bansko turlarını Orjinal Tur ile gerçekleştirmiş olduğundan, sahip olduğumuz tecrübeye dayanarak Orjinal Tur’un festivalimizin sorunsuz gerçekleşmesi için gerekli altyapıya sahip olduğunu biliyoruz.

OrjinalTur.com Bir 39 Turizm Markasıdır.
2014-2015 Sezonunda Bilgi üniversitesi, Extreme Klubünün 30 Ocak-5 Şubatta, SSB Unionın(İstanbul Ski Snowboard Union) 16-22 Ocak ve 4-8 Şubatta, Hillside City Club ın 20-25 Ocaktaki Bansko Etkinliklerinin Operatörüdür.
Ayrıca 39 Turizm; 2006,2007,2008,2009,2010 Yıllarında Boğaziçi Üniversitesi Snowboard Takımı BUboarders ın etkinliklerini;
2011,2012,2013 Yıllarıda da Hillside City Club ın Bansko etkinliklerini organize etmiştir.
Kendilerine www.orjinaltur.com adresinden kolayca ulaşılabilmektedir

Festival önceden de belirtildiği üzere ilk olarak İTÜ’de okuyan öğrencilere yönelik olarak düşünülüyor. Ama bu demek değil ki dışarıdan katılım kabul edilmiyor

Hedef kitlemiz olarak, her ne kadar bir kış festivali organize ediyor olsak da, öncelik olarak kayak veya snowboard gibi kış sporları ile ilgilenenleri hedeflemiyoruz. Asıl amacımız, ITU’nun gelenekselleşen bahar festivalinin de yapılmadığı bu senede, güzel bir kış festivalinde, konserler partiler ve oyunlar gibi çeşitli aktiviteler ile eğlenmek ve bunu Uludağdaki muadillerinden daha ucuza yapmak isteyen gençleri bu festivale çekmek. ITU’de okuyan öğrencilerin pek çoğu daha önce yurt dışına çıkmadığı ve Bansko festivalinin bir kısmı için ilk defa Türkiye’yi terk edecek bir fırsat olması da, bu gençlerin bizi seçmesi için artı bir etken olacaktır.

Lütfen her türlü sorununuz ve tavsiyeleriniz için bizimle iletişime geçin :)

İTÜKIŞ* was here

What's New

Version 1.2

- Push notifications
- Image download
- Interface fixes

Information

Seller
Efe Helvaci
Size
22.4 MB
Category
Sports
Compatibility
Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Efe Helvacı
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer