iPhone Screenshots

Description

Aplikácia je určená pre klientov programu U-šetrite, ktorí chcú mať všetky zľavy stále pri sebe vo vrecku. U-šetrite - to sú zľavy ušité priamo na mieru Vašim potrebám elegantne zabalené do Vašej platobnej karty. Ďalšou prednosťou programu je anonymné a jednoduché čerpanie zliav - už nemusíte tlačiť žiadne vouchery ani nijako žiadať o zľavu. Jediné, čo je pre získanie zľavy potrebné urobiť, je aktivovať ponuku a potom zaplatiť platobnou kartou tak, ako ste zvyknutí. Výška zľavy, teda čiastka, ktorú ste ušetrili, Vám bude následne pripísaná na bežný účet.

Oproti webovej stránke www.u-setrite.sk prináša mobilná aplikácia rozšírenú funkcionalitu v podobe vyhľadávanie zliav v okolí a navigáciu do predajní a reštaurácií, kde môžete zľavové ponuky uplatniť. Ďalšou výhodou aplikácie je možnosť okamžitej aktivácie zľavy napríklad pri čakaní v rade na zaplatenie.

Obľúbené tipy
Jednotlivé ponuky si môžete aktivovať už z náhľadu. Stačí iba prstom pritiahnuť ponuku doprava.
V kategórii V okolí vždy nájdete zľavy, ktoré máte najbližšie vzhľadom k Vašej aktuálnej polohe.
Zaujala Vás nejaká ponuka tak, že ju rovno chcete využiť? Jednoducho si v zozname predajní v detailu ponuky vyberte preferovanú predajňu, kliknite na ňu a spustite si automatickú navigáciu do predajne.

Ste klient UniCredit Bank, ešte nemáte registráciu v programe U-šetrite a chcete tiež šetriť na každom kroku? Jednoducho sa zaregistrujte priamo v aplikácii alebo na webovej stránke www.u-setrite.sk.

Čo je teda po registrácii potrebné urobiť, aby ste mohli začať šetriť?
Vyberiete si zľavu, o ktorú máte záujem a jedným kliknutím ju aktivujete. Potom už stačí len zaplatiť u vybraného obchodníka Vašou platobnou kartou UniCredit Bank presne tak, ako ste zvyknutí.
O zľavu si nemusíte nijako žiadať ani sa nijako preukazovať. Pri platení Vám bude z karty strhnutá celá suma, všetky zľavy Vám potom budú najneskôr do mesiaca pripísané na bankový účet.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo námetov k vylepšeniu nás prosím kontaktujte na emailovej adrese u-setrite@u-setrite.sk.

What’s New

Version 1.2

Úprava registračního formuláře.

Information

Seller
Dateio, s.r.o.
Size
26.7 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Czech, French, Hungarian, Romanian, Slovak

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 Dateio s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like