iPhone Screenshots

Description

ברוכים הבאים וברוכות הבאות!
האפליקציה החדשה שלנו מועשרת בכל הטוב שלקחנו מאפליקציית הפינוקים ואפליקציית PAY. שימו לב לשיפורים ולתוספות, שחלקם באו מכם. ותמשיכו להגיב. תודה.
נשמח אם תקראו עלינו עוד כאן למטה כי השקענו בטקסטים. אם מתחשק לגלות את היתרונות שלנו תוך כדי תנועה, אז תוכלו ללחוץ עכשיו (לא חזק) על כפתור ההורדה.

- החיובים שצריכים לרדת - השקענו בתצוגת חיובים חכמה שיודעת לעשות את הדברים הבאים: לסנן את העסקאות על פי מה שתגידו לה, להציג את החיובים הקרובים לכל הכרטיסים יחד או לכל כרטיס בנפרד, להציג את החיובים הקודמים עד שנה אחורה, לחפש עסקה ספציפית ש"הלכה" לאיבוד, לשתף פרטי עסקה ולהציג עסקאות שבוצעו כמעט בזמן אמת (אישורים).

- לאומי קארד בשלט רחוק - ההיסטוריה מספרת שפעם היו אנשים מצלצלים למוקד השירות כי הכרטיס נשבר, נבלע, אבד או נגנב. בשנת 2017 אתם יכולים לבצע את כל הפעולות האלה בשלט רחוק באמצעות האפליקציה שעובדת 24/7 בכל מקום בעולם, ולא מתעייפת לעולם. תרצו מה שתרצו: לחסום את הכרטיס לעסקאות טלפוניות או אינטרנטיות בארץ או בחו"ל? לחסום את האפשרות לביצוע עסקאות בבתי עסק בחול? להמיר נקודות תעופה? לבדוק מה יתרת המסגרת? הכל הולך בשלט רחוק דרך האפליקציה.

- פינוקים והטבות כשמתחשק - מחפשים פאן קטן או פאן פאן פאן? מטיילים בארץ בקטנה או בגדולה? ואולי סתם בא לכם פתאום באמצע היום, לפנק חבר? תשמעו, יש לנו מגוון ענק של הטבות שאין לתאר בטח שלא כאן כי אין מקום. תוכלו לבחור מהן לבד או לסמוך על הבחירה שלנו כמומחים וכמובן, שלכבוד הוא לנו לאפשר לכם להעביר פינוק טוב לחבר או חברה טובים (כמובן שעל פי מה שאומר התקנון שלנו בעניין). דבר אחרון, בואו נעשה הסכם: אתם מצדכם תאשרו את הבקשה של האפליקציה להפעלת שירותי המיקום שלכם ואנחנו מצדנו נפרגן לכם הטבות שוות שמצאנו בסביבה שלכם. סגור? סגור!

- העברה ובקשת כספים ברגע וחצי - עושים על האש? מארגנים מסיבת רווקים או רווקות? קונים מתנה משותפת לחבר? נגמר הזמן שלאלדד לא היה בדיוק 115 ₪ להחזיר ליוחאי אז יוחאי ספג כמו ספוג את העלויות. נשמע כמו שאלה בחשבון? כבר לא. מעכשיו אפשר להעביר או לבקש כספים ברגע וחצי בלי בעיה. כמה? זה כבר תלוי בכם ובתקנון שלנו.

- הלוואות וחיוב קבוע - האפליקציה הזו, באמת שיודעת לעשות קסמים גם כשמדובר בהלוואות. אפשר לקבל הלוואה במהירות ובקלות, לדחות את תחילת ההחזר או להתחיל להחזיר במידי, בתשלומים קבועים או משתנים. כל זה בשלושה שלבים פשוטים. ונניח שתרצו לעדכן או לבטל חיוב קבוע? מה אתם יודעים, גם את זה היא עושה בקלות.

- שירות לקוחות - צריכים שירות, תמיכה או גלגל הצלה? דרך האפליקציה אפשר לפנות אלינו ישירות ולדבר עם נציג ב- SMS (כן, כן! נציג אמיתי ולא רובוט), אם אתם יותר טיפוסים של הרשתות החברתיות? גם מעולה! אפשר לפנות אלינו ישירות בדף ה Facebook שלנו.

מה עוד? יהיה מעניין זה בטוח!
האפליקציה שלנו שומרת סוד קשוחה ומאובטחת באמצעים מחמירים. בכפוף לתנאי ההצטרפות ולתקנון השירותים הדיגיטליים של לאומי קארד המפורטים באפליקציה ובאתר לאומי קארד.

What’s New

Version 10.27.1

עברת את חנוכה בהצלחה, בכיכר יש לפנות שמאלה אל עבר 2019, אנחנו לא Waze אז נפסיק להדריך אותך ולספר מה בדרך
- למי מכם שמזדהה עם תעודת זהות (כי אפשר גם עם אצבע, פנים וסיסמה), אפל החליטה סוף סוף לאפשר לנו לשתול את הקוד במקומך,
זה באמת קשה להחליק את האצבע מטה, לזכור 4 ספרות ולהקליד אותן, חסכנו לך את זה
- אנחנו והבנק נפרדים וזה כבר לא סוד, עברנו את ארבעת שלבי הפרידה הראשונים וכבר זמן מה אנחנו בשלב הקבלה עם המבט קדימה :)
למי מכם שהוא לקוח הבנק יש שינוי בתוכנית הנאמנות שלנו, כל המידע בפנים
- חוק נתוני אשראי, יש מין חוק חדש כזה שאומר שאנחנו צריכים לקבל את הסכמתך לגשת למידע פיננסי אודותיך,
זה יופיע בקרוב בכל אתרי הבנקים וחברות האשראי, לדעתנו זה יעשה רק טוב אז שווה לחתום

אנחנו נהנים לקבל מכם מיילים עם שאלות והצעות לשיפור ושדרוג, תמשיכו לכתוב לנו mobile@leumi-card.co.il

Ratings and Reviews

4.4 out of 5
35 Ratings
35 Ratings
Michloolk ,

Loved it!!

Very praktic, reachable any time!

Matan Yazpan ,

Matan

מעולה

Barak1234 ,

👍

👍

Information

Seller
LEUMICARD LTD
Size
96.4 MB
Category
Finance
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© LeumiCard
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like