iPhone Screenshots

Description

Aplikace „VOLVISTA“ je unikátní mobilní aplikace určená pro VOLVISTY, kteří mají iPhone a iPad.

Kdo je VOLVISTA?

Stávající zákazník Auto Průhonice a.s., který servisuje svůj vůz v jedné z poboček společnosti tj. v Auto Průhonice, Auto Dejvice nebo Auto Stodůlky.
Majitel vozu Volvo, který využívá jiné servisy.
Potenciální zájemce o vozy Volvo a každý, kdo má rád tuto značku a zajímá se o její vývoj, novinky, současnost i budoucnost.

Aplikace nabízí například:

1. Informace o tom, kdy Vašemu vozu končí technická kontrola, kdy končí záruka, jméno Vašeho prodejce a servisního technika, zda máte u nás uskladněny pneumatiky a v jakém jsou stavu a kdy je třeba výměna, exspirace Vaší lékárničky ve voze a mnoho dalších podrobností o Vašem vozidle (motor, typ převodovky, RZ vozu atd.), které aplikace sleduje, aktualizuje a v předstihu na ně opakovaně upozorňuje. Samozřejmostí aplikace jsou jednoduchou provolbou kontakty do všech poboček naší společnosti.

2. Uživatelskou příručku k Vašemu vozu k nahlédnutí v případě potřeby s možností rychlého průvodce nejpoužívanějšími a nejběžnějšími situacemi pro snadnější ovládání vozu. Příručku i rychlého průvodce je možné přeposlat komukoliv ve formátu PDF i bez nainstalované aplikace.

3. Podrobný návod, jak postupovat v případě nehody, poruchy na vozidle, odcizení nebo vykradení, nehody se zraněním včetně všech kontaktů na asistenční službu a náš servis s 24 hodinovou službou. Součástí je i přesná a rychlá navigace z místa nehody/poruchy do našeho nejbližšího autorizovaného servisu. POMOC VE VŠECH PŘÍPADECH PŘIVOLÁTE STISKNUTÍM JEDINÉHO TLAČÍTKA.

4. Podrobný návod, jak postupovat v případě, že natankujete nesprávné palivo, zamrzne palivo v nádrži a mnoho dalších rad pro případ nečekaných situací na silnici a ve voze, případně, co dělat, když se vám rozsvítí některá z varovných kontrolek, které jsou v aplikaci do detailu popsány a barevně odlišeny.

5. Katalogy a ceníky nových vozů

6. Přehled žhavých novinek a akcí

Body 1 a 2 jsou pomocí aplikace přístupné pouze majitelům vozů Volvo, kteří jsou zákazníky servisů naší společnosti.

Aplikace nabízí opravdu velkou škálu možností, a proto byl vypracován podrobný manuál, jak aplikaci správně nainstalovat a využít.

What’s New

Version 2.1

Přidány nové funkce:
- autosalon Cardion z Brna součástí aplikace
- servisní historie - náhled do přehledů provedených servisních úkonů v konkrétních dnech návštěvy servisu
- nový design aplikace a optimalizace funkcí

Ratings and Reviews

Arkady Pildes ,

Can not recognize VIN

App offers to enter VIN, but does not recognize it. Car is brand new. Volvo XC90.

Information

Seller
Qest automation s.r.o.
Size
29.6 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Czech

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Auto Průhonice a.s.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like