Screenshots

Description

Datová schránka ve Vaší kapse. Nyní můžete kdykoliv zkontrolovat stav schránky a přečíst si doručené zprávy včetně příloh. Získáte jistotu, že všechny zprávy od úřadů máte pevně pod kontrolou.

Děkujeme za všechny Vaše podněty a připomínky. Pracujeme na dalších verzích, které budou postupně obsahovat zapracované návrhy uživatelů.


This application provides access to Integrated Databox System. This system replaces traditional registered letters in Czech Republic. Now available for Your iPhone to take the Databox everywhere You go.

Thanks for Your comments and rating. The application is under constant development. Future versions should contain the most of Your requests.

What’s New

Version 2.5.4

Přidán nový CA certifikát pro komunikaci s ISDS.

Added new CA certificate for ISDS communication.

Ratings and Reviews

seruti ,

Uzitecna aplikace

velka spokojenost, ocenil bych novy vzhled iOS7

Martin Masek ,

Velmi sikovne

Aplikaci pouzivam kratkou dobu, ale vypada to velmi nadejne. Na aplikaci si kontroluji dosle dokumenty, coz funguje velmi dobre a rychle. Pristup je o mnoho prijemnejsi nez pres klasicky web a hlavne mam schranku porad u sebe.

juramac ,

šikovná aplikace ale...

Velmi šikovná aplikace , člověk je i na cestách "v obraze" . Ale bylo by dobré, aby byla moznost na datové zprávy i odpovidat, případně i vytvářet nové zprávy . Pokud je človek přes tuto aplikaci připojený, tak by to snad tak velký problém být neměl. I když je možné, že se mýlím a že z pohledu programování to až tak snadné není.... Ale jinak maximální spokojenost i s touto versí.

Information

Seller
CZ.NIC, z.s.p.o.
Size
2.1 MB
Category
Utilities
Compatibility
Requires iOS 5.1.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Czech
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2010-2015 CZ.NIC, z.s.p.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like