Screenshots

Description

iKioska është një Aplikacion që lexuesve i ofron Gazetat dhe Revistat nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Diaspora, ku ata mund ti blejnë me një çmim të caktuar dhe ti lexojnë pa qasje në internet (offline).

What's New

Version 5.2

- Bug fixing

Ratings and Reviews

Needs improvements

Sokol R.

The periodicals are old, no daily uploads, the ad bar is annoying. Spend for improvements and I could pay for it.

cka!

klejdisc

shpresoj t permiresohet n versionin tj

Ska gazeta?

AntonPaloka

Qfar kiosk pa gazeta/revista?

Information

Seller
Rexhep Aliu
Size
45.1 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© info@ikioska.com
Price
Free
In-App Purchases
  1. EUR 1.99 $0.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like