iPhone Screenshots

Description

Najdôležitejšie informácie o MHD môžete mať vždy pri sebe aj prostredníctvom mobilnej aplikácie imhd.sk. Aplikácia umožní pohodlne vyhľadať spojenie medzi dvomi bodmi, rovnako umožňuje aj pohodlný prehľad cestovných poriadkov jednotlivých liniek mestskej hromadnej dopravy. Linky, trasy aj zastávky je možné pre zjednodušenie vyhľadávania si uložiť ako svoje obľúbené. Nechýbajú ani priame odkazy na aktuálne informácie v MHD a aplikácia poradí aj pri kúpe SMS lístka. Ak práve nie ste pripojení na internet, cestovné poriadky si môžete pozrieť aj v offline režime.

The mobile application imhd.sk allows you to have the most important information about public transport all the time with you. Through the application you can comfortably plan the connection between two points, as well as the browsing the all public transport schedules. You can also save your favourite stops, routes and lines in order to streamline the connection searching. The application offers direct links to information about news and changes and also can help with buying of SMS ticket. The schedules can be displayed also when you are offline.

What’s New

Version 1.2

Úprava vizuálu aplikácie a opravy rôznych chýb.

New app visual and several bug fixes.

Ratings and Reviews

2.5 out of 5
6 Ratings
6 Ratings
Salutis ,

Stuck

Stuck on "Processing data".

Mikis16 ,

Problém

Konečne niečo aj pre iPhone ale poprosil by som vás už asi pól roka používam tu aplikáciu a stále Linka 55 a 13 atď. Nefungujú prosím vás opravte to prípadne by nezaškodil update štýlu na iOS 7

Xcv23 ,

Bug

Odkedy som prvykrat stiahol appku cca pred dvoma rokmi ste este stale neopravili to ze pri 18nastke a 55 ke crashuje aplikacia -.- uz by sa to aj hodilo nie?

Information

Seller
BACKBONE, s.r.o.
Size
4.7 MB
Category
Navigation
Compatibility
Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, German, Slovak
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© imhd.sk
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like