iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app InfoAlbania by New Media Communications Sh.p.k, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

InfoAlbania

By New Media Communications Sh.p.k

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Miresevini ne aplikacionin e pare shqip te ofruar nga New Media Communications.
Per here te pare ne App Store, FALAS per te gjithe ju te apasionuar ndaj produkteve Apple.
Merrni per here te pare lajmet me te fundit ne celularin tuaj nga Shqiperia, Kosova, Rajoni, Bota, Biznesi, Sporti, Lifestyle, Teknologji, Shendeti, Turizmi, Misteret nga nje staf profesionistesh.
Informacione ne kohe reale, ne Shqip, per shqiptaret kudo qe ndodhen nga nje media e pavarur qe operon teresisht Online.
Duke shkarkuar Infoalbania App ne celularin tuaj mund te keni gjithe informacionet qe deshironi me vete, kudo qe ndodheni, ne kohe reale.
Pervec se te lexoni informacione, ju mund te ndiqni video me permbledhje informative, mund ti ndani ato me miqte ne Facebook apo t’ja dergoni me email atyre.
Ju ftojme ta ndani kete pervoje me miqte tuaj, pasi aplikacioni eshte FALAS.
Se shpejti Infoalbania.org do te ofroje edhe versionin ne gjuhen angleze.
*** Ne rast se provoni problem apo veshtiresi ne shfaqjen e teksteve, videove apo fotogalerive ju lutem mbylleni dhe ri-hapeni perseri aplikacionin. Ne jemi ne pune e siper per te permiresuar pervojen tuaj me ne. Falemnderit qe jeni pjese e zhvillimit.

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5

Customer Reviews

Really good app

Its a really good app for reading #Albanian news :) keep going

Nje app shqip

Nje app shqip me info shqip eshte nje gje e rralle ne AppStore. Nje format lehtesisht i navigueshem dhe nje portal me info te fresket dhe relevant

Marketing

I pari app shqiptar ne fushen e informacionit dhe lajmeve. Suksese:)

InfoAlbania
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: News
  • Released:
  • Version: 1.0
  • Size: 2.6 MB
  • Language: English
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 3.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

Current Version:

More by New Media Communications Sh.p.k