Screenshots

Description

innosvět je bezplatná aplikace vyvinutá společností innogy, která vám umožní sledovat svou spotřebu energií kdykoli a odkudkoli. Aplikace je unikátní tím, že vás upozorní na případné nedoplatky či přeplatky. Jednoduše se tedy vyhnete nečekanému překvapení ve vyúčtování. Zákazníci, kteří od innogy odebírají zemní plyn, mají možnost pronájmu speciálního senzoru spotřeby na plynoměr. Senzor monitoruje spotřebu za vás a díky propojení se systémem innogy posílá aktuální hodnoty spotřeby do aplikace innosvět.
Aplikaci mohou využívat i uživatelé, kteří nejsou zákazníky innogy, jako praktický záznamník spotřeby energií.

What's New

Version 1.2.9

Děkujeme, že používáte aplikaci innosvět od innogy. Aktuálně jsme pro vás ve verzi „jsem zákazník innogy“ připravili další novinku, která vám jistě udělá radost.
Do aplikace jsme doplnili kompletní správu ručně pořízených odečtů vč. možnosti zadání historických stavů k libovolnému datu v rámci aktuálního zúčtovacího období. Nově tak máte možnost si jednoduše doplnit/upravit evidenci stavů a zpřesnit vývoj spotřeby v čase. Správa odečtů (změna/výmaz) je možná z detailu měsíce, historické odečty zadáte doplněním data při volbě Nahrát nový stav.
Pokud skončí vaše aktuální zúčtovací období, o zadané stavy samozřejmě nepřijdete. V aplikaci zůstávají (v detailu měsíce), i když už neovlivní nové zúčtovací období (to platí i pro senzory spotřeby).
Vaše innogy

Information

Seller
innogy Energie, s.r.o.
Size
90.3 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 9.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2017 innogy Energie, s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like