iPhone Screenshots

Description

Nëpërmjet aplikacionit të Inter Club Albania, ju jeni të parët që merni informacionet më të fundit të klubit me anë të njoftimeve që dërgohen tek ju sapo te ketë lajme të reja. Këtu mund të gjeni gjithçka që ka të bëje me Interin. Jemi burimi juaj nga fusha e deri tek dhomat e zhveshjes, nga presidenti e deri tek punonjësit, nga lojtarët e deri tek trajnerët. Lajmet më të fundit të skuadrës, lajme për merkaton, kampionatin, informacione të detajuara për lojtarët, stafin teknik, hierarkinë, një galeri me fotot më të mira të Inter, video fantastike dhe gjithçka tjetër. 24/7 vetëm në dispozicionin tuaj. InterClubAlbania është grupimi parë dhe i vetëm i tifozëve zikaltër në Shqipëri i njohur nga vetë F.C Internazionale.

What’s New

Version 1.0.8

Change title color

Ratings and Reviews

DebiUltrasInter ,

I love it!

I waited for this app so long! 🔝

Information

Seller
Briljant Kasami
Size
24.7 MB
Category
Sports
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Juxhin Rama
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like