iPhone Screenshots

Description

Ne qofte se deshironi te shikoni tv IPTV eshte menyra app i duhur

What’s New

Version 3.7

bug fixed

Ratings and Reviews

4.2 out of 5
93 Ratings
93 Ratings
kidjej ,

Great app

Excellent app. Very stable.

valon.emini21 ,

Asni kanal sporti per iOS

Ka qene mire por tani per iOS asnje kanal sporti nuk eshte. I keni larguar te gjitha kanalet sportive! Si dhe shume pak programe, per android duket mire por per iOS shume dobet, shumica e programeve nuk bejne dhe kanale t sportit ska asnje

agonnL ,

Pse jan hek sportat ne Iphone

Pse i kan hek sportat ne Iptv ne iphone ? Dhe kur rregullohet ky problem

Information

Seller
Agon Gashi
Size
11.5 MB
Category
Photo & Video
Compatibility
Requires iOS 8.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© IPTV Shqip
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like