iPhone Screenshots

Description

Jeta osht Hall është vendi ku ju mund të gjeni informacionet më aktuale nga vendi dhe bota dhe të argëtoheni njëkohësisht.

Një përkushtim i veçantë ndaj temave të ndryshme sociale që na preukopojnë çdo ditë.

Flasim poashtu edhe për artin, tekologjinë, showbizin, sportin dhe shumë të tjera.

Information

Seller
Briljant Kasami
Size
21.6 MB
Category
Entertainment
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 9+ for the following:
Infrequent/Mild Profanity or Crude Humor
Copyright
© Jeta o Hall 2018
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer