iPhone Screenshots

Description

Business Class’ın tüm ayrıcalıklarını size özel imkanlar ile “Private Jet Class”a dönüştüren JETFORME, şimdi de App Store’da!

- KİŞİYE ÖZEL LÜKS UÇUŞ DENEYİMİNİ YAŞAYIN!
İster jet sahibi, isterseniz de yolcu olun; JETFORME’de ayrıcalıklarla dolu bir dünya sizi bekliyor olacak.

- UÇUŞ YARATIN
Seyahat etmek istediğiniz tarihler arasında programınıza uygun güzergah olmaması halinde yeni bir uçuş yaratabilir ve uçuşun koltuklarını paylaşıma açabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde, uçuşu kapatarak yolculuğunuzu tek başınıza gerçekleştirebilirsiniz.

- PLANLI UÇUŞLARA KATILIN
Başkaları tarafından oluşturulan uçuşlara da dahil olabilirsiniz. Yani, seyahati planlayan potansiyel yolcu, bir kişi ya da birkaç kişilik grup için yine web sitemiz üzerinde bir özel jet seyahat planı oluşturuyor. Yolcular tarafından oluşturulan tüm uçuşlar, web sitemizde yer alan “Planlı Uçuşlar” başlığı altında görüntülenebiliyor. Uçuşa katılmak isteyen her yolcu, boş koltuklardan birini satın alarak bu özel uçuş deneyimine ortak olabiliyor.

- KİŞİYE ÖZEL JET TERMİNALLERİNİ KULLANIN
Dünyaca ünlü isimlerin havaalanlarında kullandığı özel jet terminalleri hizmetinizde. Pasaport sırasına ya da gürültü kirliliğine maruz kalmadan uçuş keyfinizi zirvede tamamlayın.

- VIP İMKANLARDAN YARARLANIN
Yolcularımıza, havayolu şirketlerince “Business Class” ya da “First Class” hizmeti kapsamında sunulan wi-fi, alkollü-alkolsüz içecek ikramı, üst kalite lezzetleri içeren yemek menüsü, yatırılabilir koltuklar, göz maskesi vb. gibi hizmetleri sunmakla beraber, bunları bir adım daha ileriye taşıyoruz.

What’s New

Version 1.1.5

Language option fixed.

Information

Seller
JETFORME ELEKTRONIK ILETISIM TURIZM HAVACILIK PAZARLAMA SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI
Size
34.9 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 9.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2016 JETFORME
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like