iPhone Screenshots

Description

Tatil programınızı hızlı ve kolay şekilde yapabilmen için artık Jolly Tur iPhone uygulamaları seninle. Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası Jolly Tur; bugün tatilseverlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükseldi.
Mobil uygulamalar aracılığıyla bundan böyle her an tatili yanınızda taşıyabileceksiniz.

Jolly Tur’da Herkese Göre Bir Tatil Seçeneği Var!
• Ege ve Akdeniz bölgesindeki yüzlerce otel seçeneği arasından dilediğini seçebilirsin. Antalya otelleri, Alanya otelleri, Bodrum otelleri ile ilgili istediğiniz seçeneklere ulaşabilirsiniz.
• Herkesin tatil anlayışı farklıdır. Kimi deluxe, kimi ekonomik, kimi butik, kimi aile dostu otel arar. Ama sonunda herkes Jolly Tur’da kendine göre tatil seçeneği bulur.
• Kıbrıs otellerinde doyasıya eğlenmek istiyorsan Jolly Tur farkıyla adaya gitmek seni mutlu edecektir.
• Şehir merkezlerinde yer alan yüzlerce şehir otelini bulabilirsin.
• “Farklı memleketler görmek lazım” diyorsan; onlarca ülkeye düzenlenen, farklı ulaşım, konaklama ve dönem seçenekleriyle vizeli ve vizesiz yurtdışı turlarını tercih edebilirsin.
• “Kendi memleketimizi keşfedelim” diyorsan Kapadokya’dan, Akdeniz’e, GAP’tan, Ege’ye, Karadeniz’e yüzlerce farklı tur seçeneklerini kültür turlarında bulabilirsin. Zamanım kısıtlı diyorsan günübirlik turlar sana göre olabilir.
• “Denizler benim memleketim” diyorsan da nehirleri, denizleri ve okyanusları ayağının altına seriyoruz. Akdeniz, Ege, Transatlantik, Volga gibi sulara Jolly Tur’un gemi turları ile yolculuk edebilirsin.


Jolly Tur iPhone Uygulamasının Sağlayacağı Avantajlar:

• Yolda, restoranda, arkadaş ortamında her ne zaman aklına tatil gelirse, alıp başını gitmek istersen Jolly Tur mobil uygulamalarını kullanıp tatilini programlayabileceksin.
• Mobil uygulama aracılığıyla son dakika fırsatlarını telefonuna bildirim olarak alabileceksin.
• Üyelik girişi yaparak kaydedilmiş bilgilerinle hızlıca rezervasyon yapabilecek ve rezervasyon geçmişini tutabileceksin.
• İster otel ister tur rezervasyonunu, güncel UX ve UI teknolojileri kullanılarak yapılan arabirimleri sayesinde kolayca yapabileceksin.
• “Tatile zor karar veriyorum” diyorsan, arkadaşınla karar verdiğin anda hemen rezervasyonunu yapabilme özgürlüğün olacak.

Jolly Tur’un Hizmet Kalitesi:

Hizmet kalitesini uluslararası ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi ve ISO 9001 Kalite Yönetimi sertifikaları ile belgeleyen Jolly Tur’da, yurtiçi otellerinden yurtdışı, kültür ve cruise turlarına kadar aradığın her şeyi kolaylıkla bir arada bulabilirsin. Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Jolly Tur‘un sektörel başarısının temelinde müşterilerine verdiği önem yatmaktadır. Ayrıca 2014 yılında Gümrük ve Ticaret Bakanlığından ’’Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma’’ ödülünü almıştır. Daha önce de ’’En İyi Turizm Acentası’’, ’’En İyi Yönetilen Tur Operatörü’’ gibi ulusal ve uluslararası ödüllere layık görülmüştür.

What's New

Version 5.0.8

-Hata düzenlemeleri yapıldı.

Customer Reviews

Bı halta yaramayın bir program

Antiis

Bosuna yükleyin zaman harcamayın bı halta yaramıyor

Nice

KevinCmC

tatilimiz geldi indirdik ve hizlica aldik

Good

Biswas.....

Türkiye disindan Antalya'ya tatili kolayca alabilmemizi sagladi, emeginize saglik

Information

Seller
Vizyon Yazilimevi Yazilim Hizmetleri Bilgisayar Ltd. Sti.
Size
34.5 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Jolly Tur 2016
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like