Screenshots

Description

KAHVE DÜNYASI ARTIK SANA DAHA YAKIN!

Kahve Dünyası uygulamasıyla artık seni daha yakından tanıyor, sana özel kampanyalar hazırlıyoruz. Böylece 190’dan fazla mağazamızda alışveriş yaparken; hediye kahve, ödül puanlar kazanıp mobil uygulamamızla kolayca ve dilediğince harcayabilirsin. Üstelik uygulamayı ilk kez indiren kullanıcılara bir adet Kahve Damgası bizden hediye!

Özellikler:

· Türkiye’nin ilk uzaktan kahve sipariş sistemi Tap&Collect artık hayatımızda. Seçtiğin mağazadan, seçtiğin ürünleri sepete ekle. Mağazamıza geldiğinde sipariş teslim numarasını söylemen yeterli. Siparişini sıra beklemeden teslim alabilirsin.

· Her alışverişten Kahve Dünyası ödül puanı; ÇEKİRDEK topla, dilediğince harca! Kazanılan her ÇEKİRDEK 1 TL değerinde olup, ÇEKİRDEKLER mağazalarımızda para gibi kullanılabilir.

· Kazandığın ÇEKİRDEKLERİ dilersen mağazalarımızda harcayabilir, ya da sevdiklerine hediye olarak gönderebilirsin.

· Aldığın her Al-Götür kahvede 6 adet DAMGA biriktir, 1 adet Al-Götür Kahve kazan.

· Unutma, ÇEKİRDEK ve DAMGA kazanmak için QR kodunu her alışverişinde kasaya okutmalısın. “QR kodumu nasıl okutacağım?” dersen; uygulama sağ üst köşesindeki QR koda tıklayarak ya da telefonunu sallayarak gelen QR kodu kasaya gösterip kampanyalardan yararlanabilirsin.

· İşlem Geçmişi sekmesinden ÇEKİRDEK, DAMGA ve sana özel indirimler gibi işlem geçmişlerini kolaylıkla takip edebilirsin.

· Yol Tarifi Al özelliği ile mağazalarımıza ulaşmak artık çok kolay! Semt, Cadde, Sokak gibi bilgilerle sana en yakın mağazaları aratabilir, ilgili mağazanın menüsü, açık oturma alanı, otopark ve internet erişimi gibi bilgileri de tek tıkla inceleyebilirsin.

· Sana özel kampanyalardan ilk sen haberdar ol!


Kahve Dünyası Hakkında;

2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açtığımız ilk mağazamızla yakaladığımız büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak Türkiye’nin 34 şehrine ulaştık. 2011 yılında Londra Piccadilly Circus’ta açtığımız ilk yurt dışı mağazamızda gördüğümüz ilgiye karşılık olarak, ülke dışındaki girişimlerimize de hız verdik. Bugün yerli ve yabancı tüm tüketicilerimizin beğeni ve taleplerinden aldığımız güçle Türkiye, İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan 190’dan fazla mağaza ile toplam 350’den fazla noktada müşterilerimizle buluşuyoruz.

Kaliteli ve lezzetli ürün yelpazemiz ve kusursuz servisimizle, Türk kahvesi ve diğer özgün lezzetlerimizi, Türk ikram geleneği ve konukseverliğini sergileyerek dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz.

What’s New

Version 2.0

Bu versiyonda “Siparişim ben mağazaya gitmeden hazır olsa ne güzel olurdu.” diye düşünenler için yepyeni bir özelliği yayına aldık.
Artık Türkiye’nin ilk uzaktan sipariş sistemi “Tap&Collect” ile hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsin!
Seçili mağazalarımıza gelmeden uzaktan mobil sipariş verebilir; mağazaya geldiğinde ürününü hızlıca alıp çıkabilirsin. Bu yepyeni deneyime başlamak için “Tap&Collect” sekmesine dokunman yeterli.
Bunun dışında bazı iyileştirmeler yaparak uygulama performansını iyileştirdik.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
3 Ratings
3 Ratings

Information

Seller
Altinkiliclar Kahve Kakao Urunleri Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi
Size
107.9 MB
Category
Food & Drink
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Turkish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Kahve Dünyası
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like