iPhone Screenshots

Description

Kampp kullanıcı bildirimleriyle sürekli gelişen oldukça pratik bir kamp rehberidir. Kamp yapmadan önce mutlaka göz atmak isteyeceğiniz Kampp, sadeliği ve güncellenen yapısıyla tüm kampçıların vazgeçilmezi olacak!

Kampp ile dilerseniz bulunduğunuz konuma yakın alanları keşfedebilir, ya da bölgeler üzerinden spesifik kamp alanı araması yapabilirsiniz. Şehirlere ayrılı halde sunduğumuz bölge araması, kamp yapmak için hayalini kurduğunuz şehirleri kamp alanları için doğrudan keşfetmenizi sağlıyor. Kampp’ta her bir arama size bu kamp alanlarının görselleriyle birlikte yol tarifi de sunuyor. Böylece kolaylıkla kendinizi için alternatif kamp rotaları oluşturabilir ve yepyeni kamp deneyimleri yaşayabilirsiniz!

Oldukça pratik bir kullanım sunan Kampp, sade tasarımıyla da tüm kamp tutkunlarının en önemli rehberlerinden birisi olmaya aday. Tek ekran üzerinden tasarladığımız ikili arama imkanı size bir yandan tek tıkla konum tespiti yaparak yakın kamp alanlarını keşfettirecek; öte yandan bölgelere giderek direkt şehir tercihi yapabilecek ve kamp alanlarına ulaşabileceksiniz.

Eğer tecrübe ettiğiniz bir kamp bölgesini bu aramaların her ikisinde de göremezseniz hemen uygulama içerisinde sunduğumuz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Çünkü Kampp, kullanıcıların kamp deneyimleri sayesinde sürekli olarak güncellenen oldukça interaktif bir uygulamadır. Sizlerin kamp maceralarından ilham alarak Türkiye bazında keşfedebileceğimiz tüm kamp yerlerini keşfetmek tek gayemiz. Yani henüz tüm şehir-bölge üzerindeki kamp alanlarına ve yol tariflerine vakıf değilsek de sizlerin desteği ve biz kampçıların kamp tutkusu en kısa sürede bu hedefe ulaşmamızı sağlayacak, şüpheniz olmasın!

Kamp tutkusunu paylaşan bizler, Kampp’ı, hem alternatif rotalar belirleyebilmeniz, hem de eksiksiz bir kamp deneyimi yaşayabilmeniz için tasarladık. Bol keşifli ve maceralı kamp günlerinizde yanınızda olmak dileğiyle.

What’s New

Version 1.2

Ana sayfa tasarımı yenilendi.

Alanlara yorum yapma özelliği eklendi.

Kullanıcıların deneyimledikleri alanları bireysel olarak paylaşmalarını sağlayan “alan ekleme” özelliği getirildi.

Arama ve konum hataları giderildi.

Information

Seller
ozgur cihan
Size
28.1 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Özgür Cihan
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like