iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Kanal D for iPhone by Dogan TV Holding A.S., get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Kanal D for iPhone

By Dogan TV Holding A.S.

Open iTunes to buy and download apps.

Description

iPhone ile Kanal D keyfi
Kanal D uygulaması, Kanal D izleyicilerine Türkiyenin en çok izlenen TV kanalını taşınabilir hale getiriyor.
iPhone için hazırlanan özel tasarımda Kanal D'nin en güncel yayın akış bilgilerine ve dizilerin yeni bölüm fragmanlarına kolayca ulaşılıyor.
3G, Edge ve Wifi ile ulaşabileceğiniz Kanal D uygulaması canlı yayınla Kanal D'nin tüm dizi, program ve haber bültenlerine kesintisiz erişim imkanı sunuyor.
Kanal D iPhone uygulaması ile en sevdiğiniz dizi çok yakınınızda, Kanal D Ana Haber Bülteni nerede olursanız olun artık yanıbaşınızda, Gündemden uzak kalmayın! Diziyi, programı izleyemedim derdi, son buluyor.
iPhone kullanıcıları için hazırlanmış özel tasarımda Kanal D'yi izlemenin keyfini yaşayın.
Kanal D iPhone uygulamasında geçmiş dizi bölümlerini izlemek için abonelik gerekmektedir.

KanalD iPhone aboneliği aylık 0.99 USD dır .Abonelik aylık otomatik olarak yenilenmektedir. Tahsilat, kullanıcıların iTunes hesabına tanımladığı kredi kartından ABD Doları olarak tahsil edilir. Tahsil edilen bedel abonelerin kredi kartı ekstresine, ekstre tarihindeki döviz kuru üzerinden yansıtılır. Abonelik faturası Apple Inc. Tarafından kullanıcıların e-posta adresine dijital fatura olarak gönderilecektir. Kredi Kartı bilgi güvenliği de dahil olmak üzere abonelik bedelinin tahsiline ilişkin tüm koşullar iTunes hesabı açılırken kabul edilen Apple Inc. hizmet şartnamesi çerçevesinde tanımlanmıştır. Kredi kartı güvenliği ve tahsilat ile ilgili konulardaki tüketici şikayetlerinin muhatabı Apple Inc. olup KanalD hiçbir koşul altında sorumlu tutulamaz.


KanalD iPhone uygulaması içerisinden yapılmış olan abonelikler kullanıcı iptal etmedikçe abonelik süresinin dolmasına en az 24 saat kala kendini otomatik olarak yenileyecek ve abonelik süresini otomatik olarak uzatacaktir. Abonelikleri iptal etmek için ayarlar bölümünden, iTunes hesabına girerek abonelik iptal edilebilir. Aboneliklerin iptali halinde abonelik süresi sonuna kadar abonelik devam edecek ve abonelik süresinin bitmesiyle beraber iptal olacaktır. Abonelik süresince, aboneliklerin iptal edilmesi mümkün degildir, abonelik süresinin sonuna kadar devam edecektir.

What's New in Version 1.5

Görsel düzenlemeler ve hata ayıklamaları yapıldı.

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Kanal D for iPhone
View In iTunes
  • Free
  • Category: Entertainment
  • Updated: Apr 11, 2014
  • Version: 1.5
  • Size: 3.5 MB
  • Language: English
  • Seller: Dogan Tv Holding A.S.

Compatibility: Requires iOS 4.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch. This app is optimized for iPhone 5.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.
All Versions:

Top In-App Purchases

  1. Kanal D Dizileri$0.99

Become a fan of the iTunes and App Store pages on Facebook for exclusive offers, the inside scoop on new apps and more.