Screenshots

Description

Картки для раннього розвитку дитини за методикою Гленна Домана та за схожою методикою Макато Шичида українською мовою. Гленн Доман – вчений, лікар із світовим ім’ям, який розробив передову методику навчання читанню дітей від півроку цілими словами за допомогою розвиваючих карток для дітей.

У класичному методі навчання за Доманом застосовуються паперові картки. Навчання відбувається наступним чином: дитині показують картки зі словами, що написани на білому тлі червоним великим шрифтом. Кожне слово чітко проговорюється.

Тривалість занять залежить від віку та індивідуальних особливостей дитини, і може становити кілька секунд на початковому етапі. Протягом дня рекомендується повторювати такі заняття кілька разів.

Частота та тривалість занять підбираються для дитини індивідуально. В Інтернеті можна знайти відеоматеріали про вражаючі результати занять: півтора - дворічні діти вимовляють і показують значення слів, що написані! Діти, які трохи старше - читають цілі речення!

Навчання у цьому додатку можливе за двома режимами: "текст" (максимально наближений до класичного методу), в якому дитині демонструються написані слова-картки на екрані (біле тло, червоні літери) і режим "картинки", в якому на картках зображені підписані фотографії предметів на білому тлі.

В обох режимах картки можна перегортувати. Кожна картка проговорюється диктором. Для карток тварин і деяких інших карток додана можливість відтворити звуки, що видаються тваринами, птахами і комахами, натисканням кнопки

У додатку "Картки Домана":

-300+ карток, що озвучені професійним диктором (550+ карток у версії "Golden")
- більш ніж 400 якісних зображень (640 зображень у версії "Golden")
- кілька варіантів зображення для однієї картки
-25 тем, що настроюються (35 темi у версії "Golden")
- Звуки, що видають тварини, птахи, комахи та музичні інструменти
- режим текст / зображення
- режим слайд шоу

- можливість налаштовувати швидкість перегляду в режимі слайд-шоу
- можливість перемішувати зображення
- дитячий режим (блокування кнопки "Назад" і кнопок управління режимами)
- можливість складати і переглядати власний набір карток
- можливість налаштовувати колір і розмір шрифту

Ми будемо вдячні за ваші відгуки, побажання та пропозиції щодо розвитку програми
Увага! Через деякий час роботи з безкоштовною версією програми "Картки Домана" ви побачите рекламні оголошення. Частота рекламних оголошень залежить від того, наскільки довго ви користуєтеся додатком.

Завдяки рекламі ви можете користуватися додатком безкоштовно. Щоб відключити рекламу, ви можете купити Golden версію програми. В Golden версії додатка немає реклами і кількість карток істотно збільшено.

What's New

Version 1.11

bug fixed

Information

Seller
Danila Popov
Size
29.1 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Russian, Ukrainian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2015 ИП Попов Д.Б.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like