Screenshots

Description

Türkiye'nin ilk ve tek Sepetli, Yumurtalı, Civcivli falan Kelime Oyunu, üstelik %97.87328858 Yerli Yapımı: Kelime Sepeti

Civriye sevimli mi sevimli bir civciv olarak dünyaya gelmeyi beklerken, beklenmedik bir hata ile karşı karşıya kalır ve kendini Bakkal Sabri'nin dükkanında diğer yumurtalarla birlikte bulur. Üstelik bu talihsizlik sadece kendisinin değil arkadaşlarının da başına gelmiştir.

Civriye ve arkadaşlarını, yumurtayı tüm öğünlerin vazgeçilmezi yapan öğrenci milletinin eline geçmeden ve bilhassa tava ile buluşmadan kurtarmalı, hem Bakkal Sabri'nin hem de doymak bilmeyen öğrencilerin heveslerini kursaklarında bırakmalısın!!! Tamam yumurta zihinleri açar, protein deposudur ama her öğünde de yenmez ki, hele Civriye asla yenmemeli!!!!

Ama tabi öğrenciler ne yapsın, sadece öğrenim harçlarını kaldırmakla olmuyor, öğrenim kredilerini önce arttırmalı sonra da kredi değil, eğitimli nesle hibe etmelidir devlet!!! (Buna Civriye bile güldü!!!)

Unutmadan her yanlış seçiminde bir de kelime bilmen gerekecek, hem İngilizceni geliştir hem de Türkçe'ni, macera seni bekliyor!!!

Information

Seller
Berkan USLU
Size
200.5 MB
Category
Games
Compatibility
Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2015 Moonbridge Games
Price
Free

Supports

  • Game Center

    Challenge friends and check leaderboards and achievements.

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like