Screenshots

Description

kidsUP to aplikacja stworzona dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki niej będziesz w stałym kontakcie z placówką, do której uczęszcza Twój przedszkolak. Nie ominą Cię już żadne ważne informacje – za każdym razem otrzymasz powiadomienie o nowej wiadomości czy wydarzeniu. Dzięki ograniczonemu dostępowi do aplikacji osób postronnych, nie musisz się zatem martwić o bezpieczeństwo fotografii i innych informacji dotyczących Twojego dziecka w internecie.

Dzięki kidsUP nie musisz już używać kilku narzędzi do komunikacji z przedszkolem – teraz funkcje portalu społecznościowego, komunikatora czy e-maila możesz mieć w jednej aplikacji.

TABLICA
Opiekun grupy może dodawać posty i zdjęcia z codziennych zajęć lub wycieczek, które możesz „lajkować” i komentować. Dostęp do tablicy masz tylko Ty i inni rodzice dzieci z Waszej grupy przedszkolnej.

KOMUNIKATOR
Możesz konwersować z wychowawcą/opiekunem grupy, do której uczęszcza Twoje dziecko. Natychmiast dostaniesz powiadomienie od aplikacji o każdej nowej wiadomości.

NIEOBECNOŚCI
Jednym kliknięciem na kalendarzu zgłaszasz placówce bieżącą lub planowaną nieobecność swojego dziecka w przedszkolu. Placówka natychmiast dostaje o tym powiadomienie, dzięki czemu nie musisz już dzwonić, wysyłać sms-ów czy pisać mejli.

PŁATNOŚCI
Otrzymujesz na bieżąco informacje o płatnościach od administracji przedszkola, z podziałem na kategorie opłat (pobyt, wyżywienie, zajęcia dodatkowe, itd.). Masz też dostęp do historii i statusu poszczególnych płatności za dany okres. Z modułem płatności jest połączony moduł nieobecności, który sam odlicza określone koszty za dni, w których Twojego dziecka nie ma w przedszkolu.

BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie informacje dotyczące grupy, do której uczęszcza Twoje dziecko, upublicznianie są tylko w kręgu rodziców dzieci i nikt inny nie ma do nich dostępu.
___________________________________________________________________

Pełna funkcjonalność aplikacji jest możliwa tylko w przypadku wdrożenia systemu kidsUP przez przedszkole, do którego uczęszcza Twoje dziecko.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami poprzez www.kidsup.pl lub poinformuj Wasze przedszkole o możliwości skorzystania z programu kidsUP

What's New

Version 1.1

Poprawy błędów i stabilizacji.

Information

Seller
Future Voice System Sp. z o.o.
Size
29.8 MB
Compatibility
Requires iOS 11.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Polish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© KidsUp S.A
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.