Zrzuty ekranu

Opis

KidsUP to aplikacja stworzona dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki niej będziesz w stałym kontakcie z placówką, do której uczęszcza Twój przedszkolak.

Nie musisz już używać kilku narzędzi do komunikacji z przedszkolem – teraz funkcje portalu społecznościowego, komunikatora czy e-maila możesz mieć w jednej aplikacji.

TABLICA
Opiekun grupy może dodawać posty i zdjęcia z codziennych zajęć lub wycieczek, które możesz „lajkować” i komentować. Dostęp do tablicy masz tylko Ty i inni rodzice dzieci z Waszej grupy przedszkolnej.

KOMUNIKATOR
Możesz konwersować z wychowawcą/opiekunem grupy, do której uczęszcza Twoje dziecko. Natychmiast dostaniesz powiadomienie od aplikacji o każdej nowej wiadomości.

NIEOBECNOŚCI
Jednym kliknięciem na kalendarzu zgłaszasz placówce bieżącą lub planowaną nieobecność swojego dziecka w przedszkolu. Placówka natychmiast dostaje o tym powiadomienie, dzięki czemu nie musisz już dzwonić, wysyłać smsów czy pisać e-mail.

PŁATNOŚCI
Otrzymujesz na bieżąco informacje o płatnościach od administracji przedszkola, z podziałem na kategorie opłat (pobyt, wyżywienie, zajęcia dodatkowe, itd.). Masz też dostęp do historii i statusu poszczególnych płatności za dany okres. Z modułem płatności jest połączony moduł nieobecności, który sam odlicza określone koszty za dni, w których Twojego dziecka nie ma w przedszkolu.

BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie informacje dotyczące grupy, do której uczęszcza Twoje dziecko, upublicznianie są tylko w kręgu rodziców dzieci i nikt inny nie ma do nich dostępu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pełna funkcjonalność aplikacji jest możliwa tylko w przypadku wdrożenia systemu KidsUP przez przedszkole, do którego uczęszcza Twoje dziecko.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami poprzez www.kidsup.pl lub poinformuj Wasze przedszkole o możliwości skorzystania z programu KidsUP.

Informacje

Sprzedawca
KidsUp S.A.
Wielkość
35 MB
Kategoria
Social Networking
Zgodność

Requires iOS 11.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Języki

English, Polish

Wiek
Rated 4+
Prawa autorskie
© Najlepsza aplikacja dla rodziców
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.