Screenshots

Description

Kim Milyoner Olmak İster ile hem eğlen, hem bilgini ölç, hem de yeni bilgiler öğren. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında iddialı mısın? Yeteneğini göster MİLYONER ol!

Kaç yaşında olursan ol, mutlaka seveceğin bu yarışmayı ücretsiz oyna, bilgi dağarcığın ne kadar geniş gör, hisset! Kim Milyoner Olmak İster ile vaktini değerlendirmeye çalış. Zor anlarında jokerlerimiz sana yardımcı olacaklar.

Eğer ilk soruda elenirsen HEYECANLISIN! Olsun ne yapalım, canın sağolsun. Yanlış mı yaptın? Tekrar dene!

Eğer ikinci soruyu geçebilirsen AZİMLİSİN! Devam etmek istiyor musun? Son kararın mı? Dikkat et! Yarışma engellerle dolu! Süre mi bitti? Süre biterse oyun biter. Ek süre bonuslarımız yok!

Eğer yedinci soruya kadar gelebilirsen OLDUKÇA İYİSİN! Bunun için jokerlerimiz sana yardımcı olacaklar. YÜZDE 50 jokeri ile seçeneklerden yanlış olan iki tanesini eleyebilirsin. TELEFON jokeri ile soruyu konularında uzman milyonerlerimize sorabilirsin. SEYİRCİ jokeri ile tüm yarışmacıların bu soruya verdikleri cevapların yüzdelerini görebilir, karar verebilirsin.

Eğer yedinci soruyu da cevaplayabilirsen GERÇEKTEN İYİSİN! Artık süre sıkıntın da yok. İstediğin kadar düşün, taşın ona göre cevabını ver. Artık bundan sonra cevabın yanlış olsa bile yeni yarışmalar seni bekliyor!

Artık yedinci soruyu da geçtin RAHATSIN! Dikkatini topla, engellere takılma, ÇİFT CEVAP jokeri sana yardımcı olacak! Demedi deme yedinci sorudan sonrası uzmanlık ister! Bir milyona yaklaşıyorsun. Devam etmek istiyor musun? Son kararın mı? Tabii cesaretin varsa devam edersin! Listelerde zirveye oyna, şanın yürüsün!

Eğer onikinci soruyu da doğru cevaplarsan MİLYONER sensin. Süper yarıştın, tebrikler. Yeni yarışmalarla milyoner olmaya devam et!

LÜFEN DİKKAT!
Kim Milyoner Olmak İster uygulaması, sadece eğlenceli vakit geçirmek için hazırlanan bir uygulamadır. Yarışmacılara herhangi bir maddi kazanç sağlamamaktadır. Yarışma içinde kazanılan para miktarı sadece yarışmacıları başarılarına göre sıralamak için kullanılmaktadır.

What's New

Version 1.2.0

Yeni ve en güncel sorular ile eğlence kaldığı yerden devam ediyor.

Information

Seller
onder turan
Size
30.3 MB
Category
Games
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2017 Zargidi Games
Price
Free
In-App Purchases
  1. Reklam Kaldır $0.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like