iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn't open, click the iTunes application icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Kishop by Siban Group, get iTunes now.

Already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Kishop

By Siban Group

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

برنامه ریزی و استفاده بهینه از زمان کوتاه سفر، همواره یکی از دغدغه های مسافران بوده و در خیلی از مواقع نداشتن اطلاعات جامع باعث گردیده که مسافران در آخرین ساعات سفر متوجه وجود فروشگاهها و یا حراجی هایی بشوند که مورد علاقه ایشان بوده است. لذا بر آن شدیم که با ارائه اطلاعات فروشگاههای موجود در بازارهای جزیره کیش به صورت دسته بندی شده و با قابلیت جستجو و مشخص نمودن حراجی ها و یا فروشندگان کالاهای برند با امکان مسیر یابی شرایطی را فراهم نماییم که مسافرین عزیز با بینش کامل نسبت به برنامه ریزی در طول سفر اقدام نموده و علاوه بر لذت از خرید مورد علاقه، با صرفه جویی در زمان از سایر امکانات موجود در جزیره زیبای کیش نیز استفاده نمایند و بدون خستگی ناشی از پیاده رویهای طولانی، با خاطره ای خوش جزیره زیبای کیش را به مقصد دیار خود ترک نمایند.

پس از نصب نرم افزار، یک پیامک حاوی کد فعال سازی به شماره شما ارسال میگردد که جهت راحتی هر چه بیشتر شما سیستم به گونه ای طراحی گردیده است که به محض دریافت پیامک مربوطه، کد فعال سازی توسط نرم افزار شناسایی گردیده و نرم افزار فعال میگردد.
در صفحه اصلی شما شاهد طبقه بندی های مربوطه مانند لیست فروشگاهها، تخفیفها، برندها و صفحه پیشنهاد و انتقاد میباشید.
لیست فروشگاهها، شامل اطلاعات کلیه فروشگاههای دارای مجوز فعالیت اقتصادی معتبر به صورت طبقه بندی شده کالایی میباشد که پس از انتخاب لایه های مربوطه، به ترتیب نزدیکترین فروشگاه به شما مرتب سازی گردیده و ارائه میگردد.
در صورت انتخاب هر یک از فروشگاهها، مسیر دسترسی به فروشگاه مورد نظر بر روی نقشه نمایش داده شده و بر اساس نوع دسترسی ( پیاده روی / رانندگی ) مناسبترین مسیر به شما پیشنهاد خواهد گردید.
در قسمت مربوط به تخفیف ها، در هر قسمت صرفا لیست فروشگاههای دارای مجوز تخفیف به صورت فیلتر شده به شما ارائه خواهد شد.
در صورت علاقه مندی به خرید از برندها و یا خرید کالاهای مارکدار اصل، میتوانید از اطلاعات این قسمت جهت راهنمایی شما به فروشگاههای عرضه کننده کالاهای اصل استفاده نمایید. این فروشگاهها با دو برچسب طلایی و نقره ای مشخص گردیده اند که برچسبهای طلایی نمایانگر نمایندگیهای رسمی و برچسبهای نقره ای نمایانگر فروشگاههای عرضه کننده برند اصلی هستند.

در صورت بروز هر نوع نیاز به برقراری ارتباط با مدیریت بازرگانی سازمان، مانند شکایت، انتقاد و ارسال پیشنهادات و یا حتی ابراز رضایت از فروشگاه مورد نظر، میتوانید از قسمت پیشنهاد و انتقاد نرم افزار استفاده نموده و به صورت مستقیم نظرات خود را برای مدیریت بازرگانی سازمان منطقه آزاد کیش ارسال نمایید.
در این حالت اطلاعات مربوطه در سیستم ثبت گردیده و پس از پیگیری پاسخ آن اعلام خواهد شد.

- در هر کدام از قسمتها، لیست نمایش داده شده فروشگاههای دارای تخفیف و یا برند را نیز با ریبونهای رنگی مشخص نموده است.
- در قسمت فیلتر امکان مرتب سازی بر اساس بازار، برند و حراجی میسر میباشد.
- در هر قسمت با جستجو میتوان به طبقه بندی دلخواه دسترسی پیدا کرد.
- هر کدام از فروشگاهها که در نتیجه جستجو مورد توجه قرار گرفت، امکان انتقال به گزینه های دلخواه را دارا میباشد تا در استفاده های بعدی به راحتی در دسترس باشد.

کد شرکت در جشنواره: 9993104

What's New in Version 1.0.1

رفع باگ

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5

Customer Reviews

Empty

Empty

Kishop
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Shopping
  • Updated:
  • Version: 1.0.1
  • Size: 19.0 MB
  • Language: English
  • Seller:

Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad Wi‑Fi + Cellular (3rd generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini Wi-Fi + Cellular, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), and 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular.

Customer Ratings

This application hasn’t received enough ratings to display a summary.