iPhone Screenshots

Description

Koşu defteri spor aktivitelerinizi kayıt altına alan bir günlüktür. Bir koşu günlüğü tutmak çok iyi bir antrenman aracıdır. Başlangıçta biraz çaba gerektirebilir fakat birkaç hafta sonra buna devam etmenin yararlarını görmeye başlayacaksınız. Birçok koşucu için basit bir günlük olarak başlayan şey, kişisel ve süregelen bir koşu hatıra defterine dönüşür.

Bu uygulama sizin koşu, yürüyüş, bisiklet ve arazi yürüyüşü gibi aktivetelerinizin istatistiklerini kayıt altına alır. Size antreman bazında olduğu gibi dönemler halinde de analiz yapma imkanı sunduğu gibi, bu aktivitenizi yaptığınız rotayı da harita üzerinde gösterir.

Sonuçta bu günlük defteri, bir koşucu olarak kendinizi tanımanıza yardımcı olur ve koşunuzu kontrol etmenize imkan sağlar. Geriye dönüp bakabileceğiniz ve çok şey öğrenebileceğiniz kişisel koşu tarihçenizi oluşturmaktasınız. Hangi antrenman stilinin en iyi neticeleri verdiğini görerek, kendi deneyiminize dayalı kanıtlara dayanarak daha da fazla başarı için planlama yapabilirsiniz.

Apple Sağlık uygulaması entegrasyonu vardır (iOS 8 ve üstü için). Bu özellik sayesinde antreman bilgilerinizi doğrudan Apple Sağlık uygulamasında takip edebilir ve bu uygulamadaki detaylı analizlerden faydalanabilirsiniz. Bu özelliğin kullanıp kullanmamak seçimlidir.

Not: Bu uygulama koşu bilgilerinizi tutabilmek için arka planda GPS sistemini kullanılır. Arka Planda sürekli GPS kullanımı pil süresini önemli ölçüde azaltabilir.

What's New

Version 1.2

- İyileştirmeler yapıldı.
- Düzeltmeler yapıldı.

Information

Seller
Tansel Demir
Size
1.2 MB
Category
Health & Fitness
Compatibility
Requires iOS 7.1 or later. Compatible with iPhone, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad Wi‑Fi + Cellular (3rd generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini Wi-Fi + Cellular, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, and iPad Wi-Fi + Cellular (6th generation).
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Magic Labs
Price
$0.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like