iPhone Screenshots

Description

Aplikacja mobilna "Korona. Moja Mała Ojczyzna" to przeniesienie, opracowanej przez LGD Koronę Północnego Krakowa, gry planszowej do interaktywnej rzeczywistości. Aplikacja dostarcza turystom i mieszkańcom dodatkową moc wrażeń oraz zapewnia ciekawą przygodę łącząc świat rzeczywisty z wirtualnym. Dodatkowo zawarte w aplikacji opisy oraz zdjęcia sprawią, że turyści oraz mieszkańcy jeszcze lepiej zapamiętają historię i kulturę obszaru Korony Północnego Krakowa.

Aplikacja działa w oparciu o nawigacje GPS, co może wpłynąć na krótszy czas pracy na baterii.

Po ukończeniu gry uczestnicy mogą otrzymać nagrodę np. w postaci rabatów na lokalne produkty oraz usługi ufundowane przez firmy leżące na obszarze objętym przez grę.

Aplikacja mobilna została sfinansowana przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie.

Aplikacja mobilna opracowana przez Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa i współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja objętego PROW na lata 2007-2013.

Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.

Information

Seller
3Step sp. z o.o.
Size
6.9 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 7.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 3Step sp. z o.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer