Screenshots

Description

Kroksy to darmowa gra

Po co płacić, jak darmo jest. Panie, jedyny minus tej gry to ten umieszczony w nazwie. Niemiec płakał jak sprzedawał. Janusz już czeka w polskiej grze. Burza idzie, wyłoncz szybko laptoka i pobierz Kroksy.


Wciel się w Janusza i zbieraj fanty

Wyrusz na śmieszną przygodę składającą się z wielu plansz i konkurencji. Zbieraj, jeździj, rywalizuj. Następnie przesuwaj postacią nosacza sundajskiego, aby Janusz łapał promocyjne towary do reklamówki ze "Stąnki". Później używaj dosadnych zwrotów by bronić zdobyczy. Na co komu Egipty i Tunezje skoro są Kroksy.


Poczuj moc

Rywalizuj ze znajomymi w tabeli rekordów i zdobywaj nowe osiągnięcia. Nie daj szans Somsiadowi. Pjoter, mosz bojowe zadanie. Sprawdź czy mame i tate też grajom.


Kupuj i rozwijaj

Za zebrany hajs możesz kupić ulepszenia i fanty. Zajrzyj do sklepiku. Wraz z postępem Janusz będzie ewoluował na kolejne levele co przełoży się na nagrody. Wkrótce nowe rzeczy i upgrade'y.


Wiele postaci i pojazdów

Przebieraj w postaciach (m. in. Janusz, Halyna, Pjoter) i pojazdach (pasat, nowy passat, ciągnik etc.). Graj i wygrywaj. Wraz z postępem w grze możesz odblokować nowe elementy. Prawie realistyczny model jazdy.


Nowe levele i inne elementy

Panie, niemiec codziennie dzwoni by posłuchać muzyki z gry. Właśnie pojawiła się śmieszna, autorska piosenka. Również w grze znalazły się nowe minigry - Flappy Janusz, Dziura Hill Racing oraz Zapraszam do 4 kasy. Kroksy wciąż są rozwijane. Postaw na swoim i pokaż zara Somsiadowi na co Cię stać.


Dział dla Rekinów Biznesu

Wyłączenie reklam, nowe pojazdy, postaci, dodawanie doświadczenia etc. - za prawdziwe pieniądze możesz zakupić specjalne elementy i funkcjonalności. Widzimy się w dziale tylko dla prawdziwych Rekinów Biznesu.


Promocja

Aktualnie za realną kasę kupisz również najlepsze dodatkowe elementy (TOP) w promocyjnych cenach:


- Ciągnik - Panie, jak siostrzeniec podjechał nim pod dyskoteke to impreza się na parking przeniosła - kupując ciągnik w 2 minigrze otrzymujesz go gratis w planszy Dziura Hill Racing i na odwrót;

- Pjoter - 2,99 zł - jest zdolny, ale leniwy,

- Maluch - 2,99 zł - legenda polskich dróg;

- 25 000 kg cebuli - 4,99 zł - owoce to zdrowie.


Gracze, Somsiad i Janusze nosacze

Dziękujemy za wsparcie wszystkim naszym Graczom. Bez Was ta gra by się nie rozwijała.


Śledź nas

https://www.facebook.com/NobleCatGames
https://www.facebook.com/Kroksy-wyprawa-Janusza-1018335741703367

Oglądaj filmy na:

https://www.youtube.com/channel/UC9dpX0D0GRRKOnp7j5VL0pw

Gra ma wydźwięk humorystyczny i nie ma na celu nikogo obrazić. Błędy ortograficzne i stylistyczne są celowe.

Kiedyś to lepsze gry robili, ale i tak czekamy na Wasz feedback odnośnie Kroksy - wyprawa Janusza pod adresem info@noblecatgames.com. Pozdrawiamy.


Prosimy pobrać tą aplikacje bezpośrednio z Apple App Store aby wesprzeć twórców wydających darmowe gry. Gra zawiera reklamy spersonalizowane oraz zakupy wewnątrz aplikacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez używanie emulatorów, pobranie gry spoza App Store (dotyczy wersji IOS) etc. Dane zapisywane są lokalnie, więc po odinstalowaniu utracisz zapis z gry. Wyniki w tabeli rekordów pozostaną po odinstalowaniu.

Wraz ze ściągnięciem gry, akceptujesz politykę prywatności i warunki dostępne na https://noblecatgames.com/index.php/kontakt.

What’s New

Version 1.0.27

- additional EXP

Information

Seller
Noble Cat Games Sp. z o.o.
Size
236.8 MB
Category
Games
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 9+ for the following:
Infrequent/Mild Profanity or Crude Humor
Copyright
© 2018, Noble Cat Games Sp. z o.o.
Price
Free
In-App Purchases
  1. Dodaje 25 000 kg cebuli. $0.99
  2. Dodaje 1 000 exp $0.99
  3. Dodaje 5 000 exp $0.99

Supports

  • Game Center

    Challenge friends and check leaderboards and achievements.

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like