iPhone Screenshots

Description

Kunduz, YKS, TYT, LGS, LYS, YGS, ALES, TEOG ve KPSS’ye hazırlanan öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağı ile ortalama 15 dakikada açıklamalı ve kaliteli çözüm desteği sağlamaktadır. Çözemediğin soruları sormak artık çok kolay!

Soru Çözümü: AYT, LGS, LYS ve ALES hazırlıkta matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji, türkçe ve diğer derslerden çözemediğin sorularını Kunduz’a sor, anında cevaplansın, çözülmeyen sorun kalmasın!
Soru Bankası: Şimdiye kadar sorulmuş tüm TYT, YKS, LGS, YGS, LYS, TEOG KPSS soru ve çözümlere ulaş. Ders ve konu seç. Zorluk belirle. Testi başlat. Görmediğin soru kalmasın!
Rehberlik: TYT, YKS, LGS, YGS, LYS, TEOG KPSS hazırlık sürecinde psikolojik ve motivasyon desteği, sınav stresi ile başa çıkma yolları vb. konularda rehberlik ekibimize danış!

Neden Kunduz?
-Ortalama 15 dakikada hızlı soru çözüm desteği: Siz öğrencilerin zamanla yarıştığı bir dönem olan TYT, YKS, LGS, YGS LYS, TEOG, DGS hazırlıkta soru çözmek kadar çözemediğiniz sorulara anında ve hızlı çözüm desteği almak da bir o kadar önemli. Kunduz bu desteği en hızlı şekilde, kapsamlı ve güvenilir açıklamayla sizlere sunuyor.

-Her derste %100 çözüm garantisi: Kunduz'da YKS, TYT, LGS, LYS, YGS, ALES, DGS ve KPSS müfredatları dahilinde hiçbir derste çözülmeyen soru kalmaz. Sorduğunuz sorular %100 çözüm garantisi ile öğrencilere iletilir. Çözülmeyen sorun kalmasın! Ayrıca çözümlerde anlamadığınız kısımları sorabilir daha detaylı yanıt alabilirsiniz.

-Kunduz, dershane ve özel derse göre en az 10 kat daha hızlı, 10 kat daha ekonomik! Özel ders: Bir özel ders içinde ortalama 15 soru çözümü sağlanabilir. Kunduz’da aynı fiyata dilediğin zaman 500 soru çözümü alabilirsin. Özel derse göre en az 10 kat hızlı 10 kat ekonomik!

- Eğitmenler: %90’u öğretmenlerden, %10’u YGS ve LYS’de derece yapmış öğrencilerden oluşan Kunduz eğitmen kadrosu 5000’den fazla eğitmeniyle sorularınızı bekliyor.

Üyelik paketlerimiz ve ödeme koşullarımız ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz;

- Kunduz üyelik paketleri ile öğrencilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunar. 'Deneme Paketi' ile ücretsiz bir şekilde uygulamamızı test edebilir ve sonrasında 'Baslangıç Üyelik Paketi', 'Standard Üyelik Paketi' ve 'Premium Üyelik Paketi‘ ile Kunduz'un birçok özelliğinden faydalanmaya başlayabilirsin.

- ‘Deneme Paketi’: Ücretsiz / 3 soru sorma hakkı / Soru bankasına sınırsız erişim / Soru bankasında ayda 30 soru çözümüne erişim

- ‘Başlangıç Üyelik Paketi’: Aylık: 39,99 / Aylık 50 soru sorma hakkı / Soru bankasına sınırsız erişim / Soru bankasındaki soru çözümlerine sınırsız erişim / Öncelikli soru çözüm desteği / Rehberlik hizmeti

- 'Standard Üyelik Paketi‘: Aylık 69,99TL / Aylık 100 soru sorma hakkı / Soru bankasına sınırsız erişim / Soru bankasındaki soru çözümlerine sınırsız erişim

- 'Premium Üyelik Paketi' : Aylık 119,99TL / Aylık 200 soru sorma hakkı / Soru bankasına sınırsız erişim / Soru bankasındaki soru çözümlerine sınırsız erişim / Öncelikli soru çözüm desteği / Rehberlik hizmeti

- Üyelik ödemeleri kullanıcının iTunes hesabına tanımlı ödeme aracı ile temin edilir ve ödeme teyidi ile beraber iTunes hesabına yansıtılır.

- Üyelik ücreti bir aylık süreyi kapsar ve kullanıcı tarafından otomatik yenileme gününden 24 saat önce iptal edilmediği takdirde üyelik otomatik olarak yenilenir.

- Üyelik durumu üyelik paketi satın alındıktan sonra kullanıcı tarafından dilediği zaman ve dilediği şekilde yönetilebilir, otomatik yenileme hesap ayarlarından iptal edilebilir.

- Üyelik paketi ödemeleri Apple Store aracılığıyla gerçekleşmektedir ve iptal/iade durumlarında Apple Store kullanıcı sözleşmesi gereğince gerekli işlemler Apple Store tarafından gerçekleştirilir.

- Kullanıcının deneme paketindeki hakları ücretli üyelik paketlerine geçiş yaptığında geçerliliğini yitirir.

http://kunduz.com/kullanim-sozlesmesi/
https://kunduz.com/gizlilik-ilkeleri/

What’s New

Version 1.2.2

Çeşitli hatalar düzeltidi ve iyileştirmeler yapıldı

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
5 Ratings
5 Ratings
ataasahin ,

Yıllardır aranan uygulama 👌🏻

Tüm eğitmenlere çok teşekkür ederim gece 2’de bile sorularımı cevapladılar.Uygulamayı keşke daha önce görsebilseymişim.Verdiğim parayı misliyle hakediyorsunuz.Umarım soruları çözen arkadaşlar hakettikleri parayı alıyorlardır.Kesinlikle tavsiye ederim 👍🏻

sorry 4 my bad english ,

gayet iyi

bir çok dersten istediğiniz zaman soru sorup en fazla 15-20 dk içerisinde cevap alabiliyorsunuz ve fiyatları da özel derse göre çok daha uygun. gittikçe uygulamayı da geliştiriyorlar ben beğendim.

Information

Seller
Sifir Bes Egitim ve Bilisim Teknolojileri Anonim Sirketi
Size
39.3 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© SIFIR BEŞ EĞİTİM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Price
Free
In-App Purchases
  1. Premium Abonelik $25.99
  2. Standart Abonelik $18.99
  3. Başlangıç Abonelik $9.99

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like