iPhone Screenshots

Description

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe ajo e huaj. Instalo aplikacionin zyrtar të portalit më të lexuar shqiptar rreth ushqimit.

10,000+ receta gatimi, këshilla, video-receta, teknika dhe shumëçka tjetër në lidhje me botën e ushqimit.

KuzhinaShqiptare.com është portali më i vizituar dhe lexuar në tregun shqiptar në fushën e ushqimit. Mijëra receta, fotografi, komente dhe diskutime zhvillohen në platformën tonë çdo muaj.

Në këtë aplikacion ju do të gjeni receta gatimi nga kategori të ndryshme, menu/koleksione të recetave për festa dhe raste të ndryshme, këshilla se si të jeni më efikas në kuzhinë etj

Disa nga veçoritë e aplikacionit përfshijnë:
Receta gatimi (përbërësit + udhëzimet hap pas hapi bashkë me fotografi)
Video receta (video të shkurta me udhëzime të detajuara)
Menu (koleksione të recetave për festa dhe raste të ndryshme)
Autorët (mësoni kush po i shkruan recetat tua të preferuara dhe komunikoni me të)
Forma e kërkimit (çdo recetë që ju bie në mendje mund ta gjeni tek ne)

Disa nga kategoritë e recetave që do ti gjeni në këtë aplikacion përfshijnë:
Tradicionale (koleksioni më i madh i recetave tradicionale shqiptare)
Ëmbëlsira / Torte
Këshilla
Brumëra / Pite
Mishëra
Gjellëra
Sallata / Turshi
Pije
Supa
Pasta
Antipasta
Pjata të para
Pjata të dyta
Salca
etj…

Shënim: Për një performancë sa më të mirë të aplikacionit, për ta përdorur atë duhet të jeni të kyqur në internet.

What's New

Version 1.0.2

Bug fixes and stability improvements.

Ratings and Reviews

Glitches

zikib

This app glitches on my iPhone 6 , when u scroll down to view an article it send me back to top and glitches. Please help

Information

Seller
Manaferra L.L.C.
Size
6.9 MB
Category
Food & Drink
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, German, Spanish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2017 Manaferra LLC
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like