Screenshots

Description

Włóż angielski do kieszeni i ucz się w tramwaju, w kolejce, na przystanku…

Language for Business to aplikacja do nauki języka angielskiego, w której znajdziesz świetną zawartość w nowoczesnej i wygodnej formie. Aby komunikować się w języku obcym potrzebujesz kilku umiejętności. Znajomość słówek to tylko jeden element i niekoniecznie ten najważniejszy, inne to sposób, w jaki je powiązać w poprawne zdania czyli gramatyka, umiejętność rozumienia tego, co się do ciebie mówi (listening) i to co najważniejsze, czyli umiejętność mówienia z użyciem fraz używanych w codziennych sytuacjach z życia i pracy. Wszystko to znajdziesz w naszym kursie.

Jak to działa?

Aplikacja daje Ci dostęp do kursu na różnych poziomach zaawansowania a po wykonaniu załączonego testu będziesz wiedział, od którego powinieneś rozpocząć.

Kurs podzielony jest na lekcje, w trakcie których nauczysz się tego, co potrzebujesz aby sprawnie posługiwać się angielskim:

- Vocabulary gdzie nauczysz się słówek związanych z tematem lekcji

- Gramatyka przedstawiona w formie wykładu lektora da ci umiejętność powiązania słówek w poprawne zdania

- Listening w trakcie którego będziesz miał okazję posłuchania dialogów i naturalnych wypowiedzi native speaker’ów i nauczenia się, jak je rozumieć

Reading da ci możliwość poszerzenia słownictwa i nauczenia się, jak rozumieć tekst pisany

Skills wyposaży cię w zwroty i wyrażenia potrzebne w najczęściej spotykanych sytuacjach w codziennym życiu i w pracy

Conversation Room da ci okazję mówienia – będziesz mógł nagrać dialog z lektorem a potem odsłuchać i ocenić jak ci poszło.

Swoje postępy możesz obserwować na bieżąco dzięki gromadzonym statystykom a synchronizacja powoduje, że nie ma znaczenia czy uczysz się na telefonie, tablecie czy komputerze – zawsze będziesz miał dostęp do bieżących wyników testów jakie wykonałeś.

What's New

Version 1.9.56

vocab, listening improvment

Information

Seller
LANGUAGE BUSINESS SP Z O O
Size
88.7 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 5.1.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Czech, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2014 Language Business Sp. z o.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like