iPhone Screenshots

Description

Lezzetbank.com mobil uygulamasına hoşgeldiniz.

Uygulamamız ile sitemizde de yer alan nefis tariflere istediğiniz yerden kolayca ve hiç çaba sarfetmeden erişebilirsiniz.

Herhangi bir kategoriye ya da istediğiniz bölgenin mutfağına ait tariflere ilgili menümüzü kullanarak ulaşabilir, malzeme adı, tarif adı ya da kategori adı yazarak filtreleme yapabileceğiniz "Arama" bölümümüzden de istediğiniz tariflere kolayca ulaşabilirsiniz.

Keşfet bölümümüzde yeni lezzetler dahil oldukları mutfaklara göre kategorilenmiştir. İstediğiniz herhangi bir bölgenin üzerine dokunarak o bölgeye özel tarifleri görebilir, farklı bölgelerin tarifleri ile sofranızı zenginleştirebilirsiniz.

Video tarifleri klavuz olarak kullanabileceğiniz gibi, tarif detaylarındaki hazırlanış anlatımlarını takip ederek yeni tatlar denemeyi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tarif listelerinde porsiyon, pişirme süresi, dahil olduğu kategori gibi detayları da görebilirsiniz.

Pratik bilgiler ile dolu blog yazılarımızı okuyabilir, tariflere yorum yazıp, yazılan yorumları görebilir, malzemeler için "alışveriş listesi" oluşturabilir, beğendiğiniz tarifleri "tarif defterinize" ekleyebilirsiniz.

Oluşturduğunuz alışveriş listesini paylaşabilir, isterseniz belirlediğiniz bir zamanda size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra geliştirdiğimiz sistem ile, yeni tarif eklenene kadar tüm verileri güncellemeden tutarak veri kullanımızı da en aza indiriyoruz.

What’s New

Version 2.1

iOS'un yepyeni "Spotlight Search" özelliği artık Lezzetbank mobil uygulamasında. Uygulamamız içerisinde gördüğünüz tarifleri, uygulamayı açmadan telefonunuzun arama bölümüne tarif adını yazarak arayabilir ve üzerine dokunarak doğrudan o tarifin detayına gidebilirsiniz.
Artık videolu tarifler, diğer tarifler gibi daha detaylı bir görünüme sahip. Videoyu izlerken aynı anda malzeme ve hazırlanış bilgilerini de görebilirsiniz.
Tarif detayında sağ üstteki "üç nokta" butonuna bastığınızda açılan seçeneklere "Web Sitesinde Göster" eklendi.

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Ratings and Reviews

pixeliris ,

super tarifler

denedigim tum tarifler cok guzeldi. harikasiniz.

Information

Seller
Mesut UZUN
Size
14.6 MB
Category
Food & Drink
Compatibility
Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Mesut UZUN
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like