iPhone Screenshots

Description

Ze względu na dobór lektur gra jest przeznaczona głównie dla młodzieży w wieku gimnazjalnym, ale będziesz się świetnie bawić nawet jeśli gimnazjum dawno już masz za sobą lub nigdy do niego nie chodziłeś.

ZASADY GRY


LOGOWANIE

W grę możesz grać jako gość, lub po zalogowaniu się. Jako gość możesz odpowiadać na wszystkie pytania, ale Twoje wyniki nie będą się liczyć w rankingu. Nie będziesz też mógł zdobywać kolejnych gwiazdek. Dlatego w trybie gość możesz sobie potrenować, ale później lepiej jest założyć konto.

Uwaga: hasło powinno składać się z liter i co najmniej jednej cyfry.TURY I ETAPY

Gra ma trzy etapy, każdy etap składa się z sześciu tur, a każda tura z sześciu pytań. Żeby przejść etap, musisz odpowiedzieć prawidłowo na co najmniej 70% z nich. Na każdą odpowiedź masz od 15 do 30 sekund. Upływ czasu pokazuje animowana ikonka w prawym górnym rogu ekranu.

Po wybraniu odpowiedzi kliknij w kółeczko ze strzałką w prawym dolnym rogu. Wtedy dostaniesz następne pytanie.

Po ukończeniu każdej tury dostajesz informację o ilości zdobytych punktów i łącznym czasie odpowiedzi. Wtedy też możesz zatrzymać grę. Wystarczy kliknąć „Zapisz i wyjdź”
O tym, czy udało Ci się prawidłowo odpowiedzieć na 70% pytań dowiesz się po przejściu 6 tur, czyli po ukończeniu całego etapu. Jeśli tak - będziesz mógł przejść do następnego etapu, jeśli nie - będziesz musiał zacząć od początku.

ŚCIĄGA
Po zakończeniu etapu możesz też kliknąć przycisk „Ściąga”. Wtedy wyświetlą Ci się prawidłowe odpowiedzi do tych pytań, na które odpowiedziałeś źle.KLUCZYKI

Jeśli odpowiesz prawidłowo na więcej niż 70% pytań, otrzymasz kluczyk, który możesz wykorzystać w następnych turach, gdy nie będziesz znać odpowiedzi na pytanie. Jednorazowo możesz mieć maksymalnie 5 kluczyków. Żeby skorzystać z podpowiedzi, kliknij na ikonkę kluczyka.

Gdy klikniesz ikonę raz, jedna błędna odpowiedź zostanie usunięta. Kliknięcie drugi raz zostawi już tylko jedną możliwą odpowiedź.


GWIAZDKI

Za jednokrotne przejście etapu 1 przysługuje jedna gwiazdka brązowa. Za przejście etapu 2 – druga gwiazdka brązowa, za przejście etapu 3 – trzecia gwiazdka brązowa. Przejście trzykrotne danego Etapu będzie skutkowało zmianą gwiazdek na srebrne, a przejście pięciokrotne – zmianą koloru gwiazdek na złote.


RANKING

Aby znaleźć się w publicznym rankingu, trzeba ukończyć trzy etapy przynajmniej raz.
Jeśli znajdziesz się w pierwszej setce, każdy zalogowany użytkownik będzie widział Twój wynik. W rankingu zawsze będzie się znajdował Twój najlepszy rezultat.ZNAJOMI

Żeby dodać znajomego, musisz znać jego nick. Po dodaniu do znajomych będziesz mógł rzucać mu wyzwanie.WYZWANIA

W trybie wyzwanie możesz zmierzyć swoje siły z koleżanką lub kolegą. W tym trybie obaj gracze dostają dokładnie ten sam zestaw 6 pytań. Znajomy może przyjąć lub zignorować wyzwanie. Jeśli przyjmuje, dostaje pytania, a do gracza wyzywającego (czyli do Ciebie) wysyłana jest informacja o przyjęciu wyzwania. Gdy ją odbierzesz i klikniesz przycisk GRAJ - wyświetli się wam seria identycznych pytań. Gdy obaj ukończycie, natychmiast dostaniecie informację, kto wygrał. DOŁĄCZ DO NAS

Zaglądaj na profil gry na FB, gdzie będziemy publikować rankingi najlepszych graczy, będziemy ogłaszać konkursy na nowe pytania, a wszyscy gracze będą się mogli dzielić swoimi uwagami, pisać o przeczytanych książkach, polecać je lub odradzać. LiteraTura to miejsce, gdzie spotykają się ci, którzy lubią czytać.

Link do FB:

http://tiny.pl/gj2xc

What's New

Version 1.1

Naprawa istniejących błędów.

Information

Seller
Wroclawski Dom Literatury
Size
61.3 MB
Category
Education
Compatibility
Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Wrocławski Dom Literatury
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like