iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

manim - Finans Platformu mobil uygulamasıyla bankalarınızla, ERP uygulamanızı 7X24, güvenli ve gerçek zamanlı olarak entegre edebilir, farklı bankalardaki ürün ve işlemlerinizi konsolide olarak takip ederek finansal faaliyetlerinizi, iş akışlarınıza uygun olarak tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

- İster bir ister birden çok banka kullanın, tüm mevduat ve kredi hesaplarınızı tek yerden takip edebilirsiniz. Hesaplarınıza para geldiğinde ya da işlemleriniz gerçekleştiğinde bilgilendirmenizi alabilir, istediğiniz kişiyi istediğiniz detayda tek tuşla haberdar edebilirsiniz. İş süreçlerinize ya da tercihlerinize göre bilgi paylaşımlarınızı otomatize edebilirsiniz.

- Hangi bankada ne kadar paranız olduğunu tek tuşla görebilir, tahsilat ve ödeme talimatlarınızı istediğiniz bankaya hızlıca aktarabilirsiniz. İşlem gerçekleştiğinde haberdar olarak ve takip eden faaliyetlerinize yön verebilirsiniz.

- Toplu ya da tek tek, tüm işlemlerinizi tek tuşla ERP sisteminizde muhasebeleştirebilir, dekontunu anında oluşturarak banka mutabakatı yapmaktan kurtulabilirsiniz. Geriye dönük tüm işlemlerinizi tek yerden sorgulayabilir, finansal süreçlerinizi hızlandırarak, operasyonel giderlerinizi azaltabilir, paranızı işinize yönlendirebilirsiniz.

- Şahıs firmalarına, bayii ya da şubeleri olan şirketlere, holding yapısında çoklu firmalara ve uluslararası kurumsal yapılara uygun esnek iş akışları tanımlayarak finansal yönetim prensiplerinizi platforma taşıyarak süreçlerinizin güvenliğini arttırabilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 1.04

Bu güncelleme hata gidermeler ve geliştirmeler içerir:
- Sorgulamalar ve işlemler ekranlarında performans iyileştirmesi
- Genel hata çözümleri

Bilgi

Satıcı
IN2 PROJE VE DANISMANLIK LIMITED SIRKETI
Boyut
11.8 MB
Kategori
Finance
Uyumluluk

Requires iOS 9.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Diller

English

Yaş Sınırı
Rated 4+
Telif Hakkı
© In2Project 2016
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz