Screenshots

Description

2000 yılından bu yana yayında olan Memurlar.Net, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personele rehberlik hizmeti sunan, sektöre ilişkin gelişmeleri takip eden, kurumlar arasında uygulama birliği sağlayan ve kamuya girmek isteyen adaylara yol gösteren Türkiye'nin en büyük tematik sitesidir.


Site, alanında yetkin uzmanların son düzenlemelere getirdiği yorumlar ile dikkat çekmekte ve yeni uygulamasıyla beraber tüm bilgi akışına iPhone kullanıcıları için de erişim sunmuştur.

What's New

Version 6.0.1

Bu güncelleme ile neler değişti?

• Hata ve performans düzeltmeleri yapıldı.

Tavsiye ve sorularınız için memurlar@gmail.com adresinden ya da 0532 540 0 590 numaralı WhatsApp hattından lütfen bize ulaşın.

Ratings and Reviews

It crashes

Melih Gormezoglu

Cok guzel bir application olabilecekken ilanlar bolumune dogru asagi suruklemelerde application kapaniyor.

Başarılı

Haci Gurunluoglu

Başarılı

Information

Seller
MN Yazilim Medya Bilisim Basim Yayincilik Reklam Ic ve Dis Tic. Ltd. Sti.
Size
41.5 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro (2nd generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro, 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, and iPod touch (6th generation).
Languages
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Memurlar.net
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like