Screenshots

Description

Magazyn "Menadżer Floty: Forum Biznesowe" to czasopismo kierowane zarówno do firm dysponujących flotami samochodowymi, jak i szeroko rozumianego biznesu. Jest adresowany nie tylko do flotowców, ale także do kadry zarządzającej, small biznesu, właścicieli MŚP, dyrektorów finansowych – słowem do ludzi, którzy bezpośrednio decydują o wydatkach firmy.

W gronie naszych felietonistów znajdują się m.in. Tomasz Gorazdowski (Program III Polskiego Radia), Rafał Jemielita (Playboy), Adam Kornacki (TVN Turbo), Klaudia Podkalicka (najbardziej utytułowana zawodniczka rajdowa i wyścigowa w Polsce), Tomasz Kuchar (doświadczony kierowca rajdowy, Mistrz Polski w rallycrossie, założyciel ABJTK), Beata Bublewicz (była posłanka na Sejm, prezes fundacji im. Mariana Bublewicza) oraz Mariusz Korpoliński (aktor, konferansjer, ekspert branży eventowej).

Uzupełnieniem wersji papierowej jest wariant interaktywny (http://www.ewydanie.menadzerfloty.pl), rozszerzony o dodatkowe treści (linki, filmy, dodatkowe galerie).

Portal MenadzerFloty.pl to rozszerzenie magazynu "Menadżer Floty: Forum Biznesowe", z tego powodu różni się od niego pod względem zawartości. Internetowa platforma służy nam do dzielenia się z Państwem aktualnościami z kraju i zagranicy oraz artykułami z kategorii Wydarzenia, Testy Aut, Zarządzanie Flotą, Biznes, Ekologia, Prawo i Podatki, Rynek, Technologia i Bezpieczeństwo. Na MenadzerFloty.pl możecie się Państwo zapoznać z opracowaniami najświeższych raportów, relacjami z konferencji prasowych i branżowych spotkań, a także rozszerzonymi wersjami naszych testów samochodów. Platforma daje dostęp do licznych treści multimedialnych. Ponadto prowadzi do kont marki "Menadżer Floty" w serwisach Facebook, Twitter, YouTube, Instagram i LinkedIn, gdzie publikujemy i dzielimy się z Państwem najświeższymi treściami.

Wydawca magazynu "Menadżer Floty: Forum Biznesowe" to organizator Międzynarodowych Targów EkoFlota, unikatowego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi EkoFlota to znakomita okazja do zapoznania się z gamą samochodów o niskiej i zerowej emisji oraz networkingu. W ich trakcie organizowana jest Konferencja E-Mobility, w której w rolach panelistów występują ministrowie, prezesi najważniejszych koncernów oraz fachowcy z Polski i zagranicy. Dwie dotychczasowe edycje Targów okazały się sukcesem. II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, które odbyły się w dniach 6-7 października 2017 r. w Warszawie, odwiedziło ponad 5000 osób oraz ponad 100 przedstawicieli mediów. Jedną z głównych atrakcji była polska premiera Jaguara I-PACE w wersji koncepcyjnej.

Wydawca magazynu "Menadżer Floty: Forum Biznesowe" organizuje również profesjonalne szkolenia dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie samochodami firmowymi. Akademia Menadżera Floty to projekt edukacyjny realizowany wspólnie z marką Volkswagen, którego celem jest rozwój kompetencji oraz zapewnienie uczestnikom szkoleń wiarygodnych informacji na temat usług i rozwiązań związanych z rozwojem i utrzymaniem firmowej floty. Akademia to okazja do integracji branży i wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami rozwiązań i uczestnikami szkoleń. Unikatową cechą Akademii jest organizacja szkoleń w mniejszych ośrodkach miejskich, a nie jedynie w dużych aglomeracjach.

Forum Biznesowe to cykl lokalnych szkoleń, poruszający najważniejsze tematy z perspektywy sektora MŚP. W jego ramach organizowany jest Nissan LEAF Roadshow, poświęcony elektromobilności i samochodom elektrycznym w Polsce.

What's New

Version 2.0

Nowa wersja aplikacji.

Information

Seller
MDN GROUP SC
Size
19.5 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Polish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Menadżer Floty, 2018
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like