iPhone Screenshots

Description

Meniu.lt - didžiausias Lietuvoje restoranų gidas siūlo:

- Atrasti dar neatrastas vietas, esančias visai šalia Jūsų. Restoranų gidas kviečia naudotis interaktyviu žemėlapiu, kuris akimirksniu parodys arčiausiai Jūsų esančias maitinimo įstaigas, o patogus ir tikslus filtras padės atrasti dar nepažintus skonius.

- Rezervuoti staliuką populiariausiuose Lietuvos restoranuose naudojantis itin paprasta ir patogia staliukų rezervacijos sistema. Jūs niekuomet nepamiršite savo rezervacijos, nes mes apie ją Jums priminsime.

- Vertinti savo apsilankymus restoranuose ar baruose. Dalintis savo įspūdžiais ir nuomone su kitais restoranų lankytojais. Kelti ragautų gardumynų nuotraukas ar pasidalinti įspūdingu restorano interjeru.

- Įsigyti dovanų čekius įvairiausiuose Lietuvos restoranuose. Restorano dovanų čekis - tai puiki dovana ne tik gurmanui, bet ir kiekvienam iš mūsų: draugui, kolegai, šeimos nariui ar giminaičiui.

- Skaityti profesionalių maisto vertintojų straipsnius apie jų potyrius įvairiausiuose restoranuose, kavinėse ar valgyklose. Sužinoti naujienas apie tik ką atsidariusias maitinimo įstaigas, atrasti naujus receptus ar sužinoti mėgstamiausius Lietuvos įžymybių patiekalus.

- Žaisti žaidimus ir dalyvauti akcijose, rinkti taškus ir mainyti juos į gurmaniškus prizus.

- Pasinaudoti geriausiais restoranų pasiūlymais, akcijomis, nuolaidomis, degustacijomis ir daugybe kitų tik Jums skirtų pasiūlymų.

Information

Seller
Meniu UAB
Size
30.8 MB
Category
Food & Drink
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Lithuanian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© UAB Meniu
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like