Screenshots

Description

Przewodnik mobilny po Działdowie to propozycja zarówno dla przyjezdnych jak i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samego miasta, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jego terenie.

Aplikacja posiada wbudowaną bazę obiektów turystycznych i handlowo-usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez konieczności łączenia się z internetem. Przewodnik turystyczny po Działdowie pozwoli każdemu turyście odkryć najbliższe atrakcje turystyczne, dowiedzieć się o organizowanych wydarzeniach i imprezach, poznać okoliczne jeziora, malownicze szlaki turystyczne, zabytki i ciekawe miejsca.

Aplikacja zawiera również szereg przydatnych informacji dla mieszkańców takich jak: podręczna książka telefoniczna, opisy miejskich jednostek czy wiadomości o ważnych inicjatywach w mieście.
Przewodnik turystyczny po Działdowie został stworzony z myślą o wszystkich, którzy mieszkając lub wypoczywając w Działdowie i chcą mieć pełną informację o mieście w zasięgu ręki.

What's New

Version 1.1

- Poprawiono kilka błędów

Information

Seller
Edytor Sp. z o.o.
Size
24.4 MB
Category
Travel
Compatibility
Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© GRUPA WM Sp. z o.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer