iPhone Screenshots

Description

Her an her yerden şirketinize ait bilgilere erişmenizi sağlayan mobil raporlama çözümüdür. Kısaca şirket dışında bulunan yöneticinin imalat, stoklar, ciro, müşteri vb. hareketleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını sağlar. Kullanıcıları, mobil raporlamalar sayesinde bilgi işlem departmanlarına ek bir yük getirmeden; ERP ve CRM programlarının içerisinde buluna stratejik ve operasyonel bilgilere kesintisiz ulaşabilirler.
Hangi ERP ya da CRM uygulaması kullanıyor olmanız farketmeksizin uygulamanıza özel raporlar geliştirebilirsiniz. Ayrıca tamamen sürükle bırak ile raporlarınızı istediğiniz gibi şirketinize özel rapor dizaynları oluşturabilirsiniz.
Mobil raporlamalar sayeside, sadece yöneticiler için değil, sahada bulunan personeliniz için de büyük bir yardımcı olarak geliştirilmiştir. Örneğin tahsilat elemanları, müşterinin yanında iken hesap ekstresi, fatura, sipariş, çek/senet bilgilerine anında erişebilir. Sahada bulunan personel, ofise telefon açmadan tüm bilgilere hızlı ve kolayca ulaşır.

What's New

Version 2.3

Görsel düzeltmeler.
Performans düzeltmeleri.
IOS 9.3 ve IOS 10.2 sdk

Information

Seller
IVME BILGI TEKNOLOJILERI YAZILIM DANISMANLIK TICARET LTD STI
Size
218 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
Turkish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© ivmesoft
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like