iPhone Screenshots

Description

Aplikace My Air vám přináší mobilní bankovnictví Air Bank a chystá pro vás nové nápady. Ty jsou nyní ještě v dílně, už teď si ale můžete užívat vyladěné bankovnictví.

Stačí například mrknout na úvodní obrazovku aplikace s Chytrým přehledem a hned vidíte, kolik máte na běžném i spořicím účtu nebo jak to vypadá s půjčkou.

Limity plateb změníte díky aplikaci pohodlně třeba ve frontě u pokladny. Peníze pak odešlete i prostým ofocením QR kódu. Aplikaci si ale oblíbíte i kvůli možnosti potvrzovat platby v internetovém bankovnictví pouhým dotykem. A jestli jste zvědaví, budou se vám líbit oznámení o zůstatku. Když budete chtít, aplikace vám pošle oznámení o všem, co se na Vašem účtu šustne.

Ztratíte občas účtenku? Pak budete velebit náš Šanon, díky kterému můžete všechny důležité účtenky a faktury ukládat do svého internetového bankovnictví a kdykoliv je máte po ruce.

Počítáte, kolik máme nových bankomatů? Přičtěte k nim dalších více než 1300 poboček Sazky. Právě tam si můžete vybrat peníze bez karty. Stačí si v aplikaci za pár vteřin vytvořit kód a vybrat si, kam skočit pro peníze. Sazku, bankomaty i pobočky najdete třeba tak, že namíříte foťák na ulici.

Ale co si o naší aplikaci jen číst. Tisíckrát lepší je, stáhnout si ji a vyzkoušet. Ať vám dobře slouží.

What's New

Version 3.7.2

Nová verze naší aplikace vás odmění i za docela obyčejné nákupy. Nově v ní totiž najdete službu Odměny za placení. Díky ní získáte za nákup u vybraných obchodníků část z ceny zpět na účet. Stačí si v aplikaci vybrat zvýhodněnou nabídku obchodníka, jako je třeba Albert, zaplatit nákup naší kartou a do 10. dne následujícího měsíce máte odměnu na účtu. Dobré co? Nechte se za nákupy také odměnit.

Ratings and Reviews

4.9 out of 5

58 Ratings

58 Ratings

Airbank

jitesar

Maybe a bit slow loading, but GUI, design & logic is nice. Good work. Especially for ver 1.0 :-)

Update ..
I still like the GUI, but the response is really bad. I must remove 2 stars. Nearly not usable :-( Please load data once and use them on different screens as we have there. Now each screen loads data again and again. I looked forward to this app.. I believe it should be rewritten in native iOS app.

Horrible

philipamour

Horrible UI, even worse UX, does not support iPhone 5 4-inch retina display. Looks like a wrapper around the web app and acts like it! From a native iOS App you should expect a native iOS experience, but this cr-app does not deliver it. Stick with the web app in Safari.

Things I Noticed After Testing:
- No multitasking support!
- Can't paste my password when I copy it from 1Password - what the ****? How do you expect me to remember multiple 18 character based passwords (uppercase & lowercase letters, symbols and numbers)?
- As I mentioned above the whole UX is horrendous! (wrong animations, slow feedback, etc.)

Using the web app through Safari is way more convenient!

Perfect App

LuciVeselska

Easy to use and very well organized! No problems at all.

Information

Seller
Air Bank a.s.
Size
102.1 MB
Category
Finance
Compatibility
Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Czech
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© My Air a.s.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like