Screenshots

Description

Mieszkania, domy, działki, grunty, biura, lokale handlowe i użytkowe. Na sprzedaż i na wynajem. Niemal pół miliona ogłoszeń w jednym miejscu - najwięcej w Polsce!

W ofercie mamy zarówno rynek pierwotny, jak i rynek wtórny. Znajdziesz więc u nas również nowe inwestycje deweloperskie od kilkuset największych deweloperów.

Szukaj ofert w dowolnie wybranej lokalizacji lub w pobliżu miejsca, w którym teraz jesteś. Wpisz nazwę miasta, dzielnicy, ulicy lub osiedla albo zaznacz dowolny obszar na mapie.

Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Poznań, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin, Gdynia, Toruń, Lublin, Białystok, Sopot to tylko niektóre miasta, z których nieruchomości prezentujemy.

Wśród setek tysięcy ogłoszeń nieruchomości znajdziesz oferty ogłoszeniodawców prywatnych, biur nieruchomości oraz deweloperów.

Z Morizon.pl każdego miesiąca korzysta ponad milion osób szukających nieruchomości. Na Facebooku obserwuje nas już 130 tys. użytkowników.

What’s New

Version 5.14.2

Optymalizacja działania aplikacji.

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
25 Ratings
25 Ratings
941987 ,

Good app

Great app

sammiee95 ,

Interesting

Cool

Developer Response ,

Thanks! 😎

Jacob Dabkowski ,

Super

Bardzo fajna i przydatna aplikacja, w poszukiwaniu własnego M :)
Szkoda jednak ze większość przedstawionych ofert jest nie aktualna::(! Oraz jest bardzo cieżko sie skontaktować ze sprzedającym bądź biurem nieruchomosci :(

Information

Seller
Morizon Joint-Stock Company
Size
20.3 MB
Category
Lifestyle
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Polish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Grupa Morizon Sp. z o.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like