iPhone Screenshots

Description

Tani me My Telekom, ju keni mundësi të kontrolloni llogarinë tuaj kudo ku ndodheni, në çdo kohë.
Me aplikacionin My Telekom, ju mund të:
- kontrolloni balancën tuaj,
- njësitë e mbetura të paketës/paketave tuaja,
- shikoni dhe paguani faturën/faturat tuaja apo nje faturë tjetër
- rimbushni çdo numër Telekom
- aktivizoni paketa apo shërbime të ndryshme
dhe shumë funksionalitete të tjera.


Now with My Telekom, you have the possibility to manage your account anywhere, anytime!
With My Telekom application, you may:
- Control your balance
- Control remaining units of you package/s
- Check and pay your bill/s or any other Telekom bill
- Recharge any Telekom number
- Activate packages and/or services
and many other functionalities.

What's New

Version 1.6

Ke shumë miq?
Dhuro MB dhe lumturoji ata :-)
Me versionin e ri mund të shijosh Data Sharing me njerëzit e tu të dashur!
Për ta bërë me të thjeshtë, kemi përmirësuar edhe log in që te ruash fjalëkalimin.

____________________________________

Do you care about your friends?
Share your MB and make them happy :-)
Update My Telekom now and enjoy Data Sharing with your beloved ones!
To make it easier, we have improved log in experience.

Ratings and Reviews

4.6 out of 5
36 Ratings
36 Ratings
Ridgewood New Jersey

Usa

Beautiful , recomanded

Developer Response

Ju faleminderit për vlerësimim 😊

Information

Seller
TELEKOM ALBANIA SH.A.
Size
46.5 MB
Category
Utilities
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Albanian
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Telekom Albania
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like