iPhone Screenshots

Description

MyEasyCar is a mobile car assistent which allows you to handle all concerns that matter to you as a driver. MyEasyCar lets you diagnose your vehicle’s condition, localize your car when you’re away and contact car mechanics. You'll never forget about scheduled car reviews thanks to alarms and reminder systems. In case of an accident MyEasyCar will offer you first aid instructions and legal assistance.

MyEasyCar to mobilny asystent samochodowy pomagający we wszystkich problematycznych kwestiach prowadzenia i posiadania auta. MyEasyCar pozwala Ci diagnozować stan pojazdu, lokalizować go gdy nie jesteś w pobliżu czy skontaktować się z wybranym serwisem samochodowym. Dzięki systemowi przypomnień nigdy nie zapomnisz o zaplanowanym przeglądzie. W razie wypadku, MyEasyCar pomoże Ci udzielić pierwszej pomocy i zaoferuje bezpłatną pomoc prawną.

Wejdź na www.myeasycar.pl i zamów aktywację usługi. Po instalacji w Twoim samochodzie, otrzymasz od nas dane logowania, umożliwiające korzystanie z myEasyCar - mobilnego asystenta samochodowego pomagającego we wszystkich problematycznych kwestiach prowadzenia i posiadania auta. myEasyCar pozwala Ci diagnozować stan pojazdu, lokalizować go gdy nie jesteś w pobliżu czy skontaktować się z wybranym serwisem samochodowym. Dzięki systemowi przypomnień nigdy nie zapomnisz o zaplanowanym przeglądzie. W razie wypadku, myEasyCar pomoże Ci udzielić pierwszej pomocy i zaoferuje bezpłatną pomoc prawną.

What's New

Version 1.0.16

- minor improvements

Information

Seller
FRAMELOGIC SP Z O O
*WEA.AppPages.Size*
29.9 MB
Category
Utilities
Compatibility
Requires iOS 8.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.
Languages
English, Polish
Age Rating
Rated 4+
Copyright
© GPS-LOG sp z o.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like