iPhone Screenshots

Description

mymediksBasic;
• Vital değerlerinizi kaydetmenizi, takip etmenizi ve yönetmenizi sağlayan ücretsiz, kolay kullanımlı bir mobil uygulamadır. Tansiyon, Şeker, Ateş, Ağırlık, Vücut Kitle İndeksi (VKİ), kullandığınız ilaçlar ile ilgili sağlık kayıtlarınızı oluşturmanızı, takip etmenizi ve yönetmenizi sağlar.
• Hatırlatma modülü sayesinde ilaç kullanımlarınızı, tansiyon-kan şekeri-vücut ısısı-ağırlık ölçümlerinizi otomatik alarm kayıtları oluşturarak size hatırlatır.
• “Diğer” hatırlatma tipi ile de su içmeniz gereken saatleri, randevularınızı, çocuklarınızın muayene ve aşı zamanlarını, vs. ile aklınıza gelebilecek her türlü aktivitenizi size hatırlatır.
• Vücut kitle indeksinizi hesaplar.
• Kg ve Lbs, cm ve inç, md/dl ve mmol/L, oC ve oF ölçü birimlerini destekler.
• Program içine gömülmüş olan ilaç veritabanı, ilaç bilgisi (adı) girişinizi kolaylaştırır.
• Acil durumlarda ulaşılmasını istediğiniz yakınlarınızı/kişileri kaydedebilirsiniz.
mymediks Kişisel Sağlık Takip Sistemi; mymediksBasic uygulamasının en kapsamlı versiyonu olup kişisel sağlık kayıtlarının takip edilmesine, tansiyon-şeker-ateş-ağırlık-kandaki oksijen gibi vital değerlerin kişisel sağlık cihazlarından online okunarak kablosuz olarak internet ortamındaki sağlık kayıtları veritabanında saklanmasına ve aynı zamanda doktorlar, hastaneler vesağlık profesyonelleri ile paylaşılmasına olanak sağlayan bir sistemdir. Firmamız Tekimed, bu sistemin patentini TPE’den (Türk Patent Enstitüsü’nden) almış bulunmaktadır.
mymediks,Tekimed’in tescilli markasıdır.
Bu uygulamada yer alan tüm içerikler Tekimed’in izni olmadan kopyalanamaz,çoğaltılamaz ve kullanılamaz. Aksi davranışlar suç teşkil eder.

What’s New

Version 1.1

Hatalar düzeltildi.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Tekimed Bilgi Islem Hizmetleri LTD. STI.
Size
27.1 MB
Category
Medical
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Azerbaijani, Turkish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Tekimed Ltd
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.